Rüyada İnek Sürüsü Görmek

Hayırlı rüyalardandır. Rüyada inek sürüsü görmek genel olarak rüya sahibinin işinde iyi mevkilere geleceğini ve bu vesileyle maddi gelirin yükseleceğine delalet olarak kabul görür. Daha varlıklı ve daha huzurlu bir hayatı işaret eder. Bekar bir kadının bu rüyayı görmesi ise maddi açıdan güçlü ve saygınlığı yüksek biri ile izdivacı işaret eder.

Rüyada İnek Görmek

Bolluk ve bereket ile müjdelenmiş bir rüyadır. Rüya sahibinin dünyevi isteklerinin kabul olacağına, makul ve sağlıklı kararlar sayesinde maddi açıdan sıkıntı çekmeyeceği bir hayata sahip olacağına delalettir.Bekar bir kadın için bu rüya izdivaç gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Rüyada İnekten Süt Sağmak

Maddi durumu çok iyi olmayan bir kimsenin rüyasında süt sağdığını görmesi ise varlıklı birisi olacağına delalettir. Ancak rüyada sağılan sütün miktarı bu tabirde önemlidir. Sağılan süt çok ise maddi gelir o denli yüksek olacağı eğer çok az ise gelirinaz miktarda yükseleceği işaret edilir.

Rüyada İneğin Kendisine Doğru Geldiğini Görmek

Hayırlı bir rüyadır. Verimli bir çalışma dönemi geçirileceğine ve dolayısıyla gelir düzeyinin yükseleceğine delalettir. Rüyada inek arkası dönük şekilde rüya sahibinden uzaklaşıyorsa rüya tam tersine yorumlanır yani bu dönem bereketsiz olur.

Rüyada İnek Kesmek

Meslek hayatında liderliğe doğru gidileceğine işarettir. Rüya sahibinin sorumluluğunu aldığı işleri başarı ile sonlandırarak adından söz ettireceği rivayet edilir. Aynı zamanda bu rüya kısmetinin açılacağına da delalettir. Mantıklı kararlar verme yeteneği ile rüya sahibinin hayatının güzel ve mutlu geçeceği işaret edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın