Rüyada İncir Yediğini Görmek

Rüyada incir yediğini görmek, rüyayı gören kişinin ailesinin geniş olacağına, çok sayıda evlada sahip olacağına yorumlanır. Rüyada incir yediğini gören kişi kolaylıkla kazanç elde edeceği işe girer ya da böyle bir işi olur ve kolay mal ve para kazanır. Bunun yanı sıra rüyada incir yediğini görmek harama bulaşmaya, hakkı olmayanı almaya ve günah işleyerek mal mülk sahibi olmaya da delalet eder. Rüyada incir yemek aynı zamanda kazanılan para ile eğlenceli ve lüks bir yaşam sürmeye de yorumlanıyor.

Rüyada İncir Görmek

Rüyada incir görmek, rüyayı gören kişinin zahmetsizce para kazanmasına delalet eder. İncir genellikle zenginliğe, mal ve mülke delalet olup ayrıca ticarette iyi kazançlar elde edecek olmaya da tabir olunur. Rüyada siyah incir görmek, hayırlı olan işlere delalet eder. Beyaz incir görmek ise hayırlı ve güzel haberleri almaya delalet eder.

Rüyada İncir Satın Aldığını Görmek

Rüyada incir satın aldığını görmek, rüyayı gören kişinin mal ve mülke yatırım yapacağına fakat kazancını elinde tutamayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin pişman olacağına ve üzüleceğine delalet eder. Rüyada incir almak rüyayı gören kişinin para kaybedecek olmasına yorumlanıyor.

Rüyada İncir Ağacı Görmek

Rüyada incir ağacı görmek, rüyayı gören kişinin başkalarını üzeceğine ve bundan dolayı sonrasında çok pişmanlık duyacağına yorumlanıyor. Rüyayı gören kişi eski işine ya da eşine geri dönmek için çaba sarf eder. Başka bir yoruma göre ise rüya sahibinin geleceğini garantileyecek olan bir işe başlayacağına delalet ettiğidir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın