Rüyada ilişki Görmek

Rüyayı gören kişinin iş yaşamında doğru kararlar alacağına ve bu yüzden işinde yetkilendirileceğine, işinde başarılı ve yetki sahibi olmasından dolayı birçok kişi tarafından tanınacağına işarettir. Rüyada ilişki görmek rüyayı gören kişinin kiminle ilişkide olduğunu görmesine göre değişir.
Rüyada İlişkiye Girmek
Rüyada kendisini ilişkiye girerken gören kişi iş yaşamında başarılı olacak ve iyi bir terfi alacak demektir.

Rüyada Cinsel İlişki Görmek

Rüyada eşi ile cinsel ilişkiye girdiğini gören kişi için rüya hayırlıdır. Rüyayı gören kişi makbul işler yapacak ve çevresindeki insanların rızasını kazanacaktır. Rüyada tanımadığı birisi ile ilişkiye girildiğinin görülmesi ise tam tersi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ters İlişki Görmek

Rüya gören kişi eğer savaşta ise düşmanına galip gelecektir. Kişi esnafsa ya da firma sahibi ise rakiplerine karşı üstünlük sağlayacaktır. Kişi rüyasında ters ilişkiye girdiğini gördüğü kimseye üstün gelecek ve zekâsı ile onu alt edecektir.

Rüyada İlişki Sırasında Kan Görmek

Rüyada kan görülmesi, rüyayı hükümsüz ve geçersiz kılar. Görülen rüyanın bir anlamı yoktur.

Rüyada İlişki Girememek

Rüyada ilişkiye giremeyen kişi elindeki işlere sahip çıkamayacak ve maddi kayıplar yaşayacaktır. Ayrıca kişi yatırım yaptığı işlerden bir sonuç alamayacak ve özgüveni sarsılacaktır. Aynı durum kişinin aile hayatında da yaşanacaktır.

Rüyada İlişkinin Yarım Kalması

Rüyasında kişi kendisini ilişkiye girerken görür ve ilişkisi yarım kalırsa, kişi uzun zamandan bu yana uğraştığı büyük bir projeden zarar edecek demektir. Ayrıca kişinin mutlu giden evliliği bir anda bozulacak ve huzuru kaçacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın