Rüyada İkiz Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada ikiz bebek doğurduğunu görmek, kişinin hayatında sahip olmak istediği özlemleri, beklentileri olarak açıklanır. Bekar bir kızın rüyasında ikiz doğurduğunu görmesi etrafında kendisine uygun iki ayrı kısmeti olduğuna, evli bir kadının ikiz bebek dünyaya getirdiğini görmesi ise çifte mutluluğa yorumlanır.

Rüyada ikiz bebek doğurduğunu görmek; genel rüya literatüründe iyilik ve güzelliklere sahip olunacağına ait bir işarettir. Ancak rüyada kişinin kadın veya erkek oluşu, doğurduğu görünen bebeklerin cinsiyetleri, bebeklerin hal ve hareketleri rüyanın yorumlanmasında farklılıklara neden olur.

Rüyada İkiz Bebek Doğurmak

Rüyayı gören kişi erkek ise; kişinin maddi anlamda kazançlı bir ortaklığa girip tatmin edici paralar kazanacağına, iki ayrı yerden gelir elde edeceğine, şansının parlak olduğuna işaret eder. Rüya gören kişi kadın ise hem duygusal hem de materyalist anlamda mutluluğa, aile içindeki huzura, yeni ve parlak bir başlangıç yapılacağına tabir edilir.

Rüyada İkiz Kız Bebek Doğurmak

Rüyada kız bebek hayatın estetik yönüne, güzelliklere, vicdan sahibi olunacağına, fedakarlık ve doğruluğa işaret eder. Rüyasında ikiz kız bebek doğurduğunu görmek de bu vasıfların katlanacağına iki kat daha fazla inayet sahibi olunarak sevgi ve saygı dünyasının genişleyeceğine yorumlanır.

Rüyada İkiz Erkek Bebek Görmek

Rüyada erkek bebek görmek; güç, kuvvet, iktidar sahibi olmaya, toplumsal kabul görmenin artacağına, kişinin ihtiyaçlarının madden karşılanacağına işarettir. Rüyasında ikiz erkek bebek doğurduğunu gören kişi hem özel hayatında hem de toplumsal statüsünde çifte kazançlara erişir.

Rüyada Biri Kız Biri Erkek İkiz Bebek Doğurmak

Rüyada görülen kız bebek; manevi hayatın güzelliklerini, rüyada görülen erkek bebek ise; gücün ve güvenliğin sembolüdür. Rüyasında biri kız biri erkek olan ikiz bebek doğurduğunu gören kişi bu özelliklerin hepsine sahip olur, manevi ve maddi bir bütünlük içerisinde huzurlu yaşantısını sürdürür.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (13)

Pınar ceydelioğlu

Rüyamda başka biri ikiz erkek bebek doğuruyor bende ağlıyorum birini bana ver diye vericektiniz neden vermiyorsunuz diye çok ağladım

Fevzi karaoglan

Ruyamda insan Gibi yoruyor fare ve domuza benzeyn birsey gordum yemek Davete gitmistik hazirlanmis yemege ELini kazana koyuyor. Cok Korktum Bu ne anlama gelir

Derya toprak

Rüyamda hamileydim sancı çekiyordum ambulans arıyordum bir anda oturdum ve bir baktım ikiz kız bebek keseyle beraber düştü ve biraz da tuvalet bisliyi ve ben şaşırdım ve dedim genemi ikiz dogurdum ikiside bir kesede ikiside kızdı ama erken doğmuş tu ufacık bir top kadar kesedeydi

Hazal

Rüyamda iki erkek çocuk doguruyorum babam birine uğur adını veriyor diğerine de yine U harfiyle başlayan bir ad veriyor ama bir türlü hatırlamıyorum sonra kendi kendime diyorum ( gerçek hayatta iki oğlum var zaten )babam bebeklerin adını Umut a (büyük oğlum ) uyumlu olsun diye koymuş ama neden Merdan Ali ye göre koymamış sonra bağda üzüm görüyorum erkek kardeşimi görüyorum

Cansu

Merhabalar. Rüyamda erkek kuzenim sancılanıyordu ve doğum yapmaya başlıyodu. İkiz erkek çocuklarına hamileymiş. Çocukları ben boğurtuyordum ve çocuklar ters doğuyorlardı yani ayakları önce çıkıyordu. Sonra iki erkek bebek de doğduğunda kuzenim kordonlarını eliyle kopartıyordu. Yorumlarsanız çok mutlu olurum.

Merve

Hamileyim ve rüyamda ikiz erkek bebeklerim oluyordu

zubeyde ulvı

ruyamda ıkız bebk dogurdumu goruyorum once erkek cocuk geldı sonra bırden erkek bebek konusuyor bana moral verıyor hadı yaparsın anne dogurursun dıye sonra kız bebegı doguruyorum ıkısınde kucagıma alıyorum

Melek

Evliyim rüyamda ikiz erkek bebek sahibi oldum şaşkındım yüzü çok güzeldi bebeklerin kayın validem emzirmeye çalışmış beceremeyip bana veriyordu bebeklerin ismi anıl ve erdem di

Alev Gültekin

Rüyamda ikiz kız doğurdum. Hamile olduğumu bilmiyordum. Çünkü rüyada evli değildim ve ikizlerin yüzüne bile bakmadım. Çok kötüydü, çok korktum ve ne yapacağım diye düşündüm. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Feyza

Rüyamda yemek verdiğim bir siyah renkli köpeğin sonradan güzel bir genç kıza dönüştüğünü ve benimle sohbet ettiğini gördüm. Bu ne anlama gelir?

Seydana

Rüyamda biri kız ve biri erkek olmak üzere ikiz çocuk doğurmuşum. Erkek çocuğumla annem ilgileniyormuş. Ben de kız çocuğumla cep telefonumu kullanarak resim çekiliyoruz. Bu esnada çocukların isimlerini düşünüyorum. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Yasin

Bir arkadaşın kızı ikiz kız bebek doğuruyordu. Bende yanındaydım. Heyecanla onun doğumunu izledim ve ikizin birini kucağıma aldım. Çok güzeldi. Çok sevinmiştim. Yorumlar mısınız?

Fatma

İkiz kız bebek doğurduğumu gördüm ve zaten ikizlere hamileyim ama cinsiyetlerini bilmiyorum.