Rüyada İftiraya Uğramak

Rüyada iftiraya uğramak, tahmin edilebileceği gibi kötü haber işaretçisidir. Rüyasında iftiraya uğradığını gören kişi, gerçek yaşamında da bir iftira ile karşılaşır. Rüya sahibi yakın çevresinden, hiç beklemediği bir kişi tarafından iftiraya uğrar ve başına üst üste musibetler gelmeye başlar. Bazı alimler rüyada iftiraya uğramayı, kişinin kendisine kötülüğü dokunacak biriyle tanışması şeklinde yorumlar.

Rüyada İftiraya Uğramanın Alternatif Yorumları

Rüyasında iftiraya uğradığını gören kişi işlerinde sıkıntı yaşamaya başlar ve kazancı düşer. Maddi ve manevi problemler yaşarken, hastalıklar ve üzüntülerle de mücadele etmek zorunda kalabilir. Rüya sahibinin büyük bir sıkıntıya düşeceğine işaret eden bu rüya, tehlike ve belaların habercisi rüyalardan biridir. Rüyasında iftiraya uğrayan kişi bir süre mutsuz, keyifsiz ve depresif şekilde yaşamaya başlar. Hatta bazen bu ağır bir depresyon halinin de işareti olabilir.

Rüyada İftira Etmek

Rüyada iftira etmek, rüya sahibinin birine kötülüğünün dokunacağına işaret eder. Rüyasında tanıdığı ya da tanımadığı birine iftira atan kişi, yakın çevresinden birine farkında olmadan kötülük edecektir. İstenmeden kötülüğünün dokunacağını gösteren bu rüya, helal olmayan kazanca da işaret eder. Rüyasında birine iftira ettiğini gören kişi, nefsinin kurbanı olur ve kendisi için haram olan para ya da mala el uzatır.

Rüyada Tanımadığı Birine İftira Etmek

Rüyada iftira etmek de iftiraya uğramak kadar kötüdür. Rüyasında tanımadığı birine iftira eden kişi, kötü huylu ve belalı insanların ortamında bulunarak, onlarla ortaklaşa iş yapmaya başlar.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın