Rüyada İdareci Görmek

Rüyada idareci görmek, son derece hayra yorulan, pozitif anlamları olan, hayra yorulan bir rüyadır. Genel olarak anlamı ise şu şekildedir. Kişinin iş yaşamında son derece olumlu ve güzel işler yapacağına, büyük başarılara imza atacağına, çok ciddi anlamda yüksek meblağlarda paralar kazanacağına, geçmiş dönemde yaşadığı sorunlara benzer sorunlar yaşasa bile bu sorunları kolayca aşağına, iyi ve doğru insanlar ile çalışıp,i kariyerinde çok önemli yerlere geleceğine, alanında itibar kazanacağına ve yüksek mertebede olan bir insan olacağına işaret eder.

Rüyada İdareci Olmak

Kişi eğer rüyasında idareci olduğunu görür ise bunun anlamı şudur. Hayırlı işler yapar, mesleğinde büyük ilerlemeler kaydeder, büyük başarılara imza atar, deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklık kurar, kurulan bu ortaklıklar kendisine büyük başarılar getirir, kendisini çekemeyen insanlardan uzaklaşır.

Rüyada Yönetici Görmek

Rüyada yönetici görmek de son derece olumlu anlamlar içerir. Bu rüyayı gören kişi içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan dostları vasıtasıyla kurtulur, sıkıntıları aşar, canını çok sıkan insanlar olsa da duygularını frenleyeceğine, büyük başarılar kazanacağına, işlerinin yolunda gideceğine ve yüksek miktarlarda paralar kazanacağına işaret eder.

Rüyada Genel Müdür Görmek

Kişi eğer rüyasında genel müdür görür ise bunun da son derece olumlu bir anlamı vardır. Yaptığı işler ile büyük başarılara imza atan kişiler ile büyük başarılara imza atacağına ve amaçlarına kısa sürede ulaşacağına rivayet olunur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Kerim

Rüyamda önce babam ve eniştem oluyor. Sonra babam enişteme para veriyor ve sonra eniştem gidiyor. Babam bana yuvarlanmış halde para veriyor ve burada 1000 lira var kömürle bir şeyi yatır diyor. Bir evde yüklük var. Bir şey arıyorum sanki pantolonumu görüyorum ve telefonu bırakıyorum elimden. Dursun burada haber gelince giderim diyorum. Yüklükte döşek oluyor. Sonra teyzem beliriyor birden konuşuyoruz teyzemle. Sonra bir yere gidiyorum güya orası bir fabrikaymış. Üzerimde beyaz gömlek altımda da siyah pantolon var ve sakallıyım. Yürüyorum ve tanıdık olan bir genel müdürün oğlu geliyor karşımdan selamlaşıyoruz. Az bir tebessüm ediyoruz. Sonra işe gidiyorum ve vardığım yerde eski kayınlarımı görüyorum. Büyük kayınım beni tutuyor hadi izin al gidiyoruz diyor. Ben gelemem izin alamam dün deseydiniz izini alırdım diyorum. Bugün olmaz diyorum ve ben o işi hallettim diyor. Sonrasında gidiyorlar.