Rüyada içki içtiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin haram mal yiyeceğine ve bu yüzden vicdan azabı çekeceğine ve bu haram maldan kurtulmak için elinden geleni yapacağına işarettir. Rüyada içki içtiğini görmek çok büyük günahlar işleneceğine ve bu günahlardan dolayı çok büyük paralar kazanılacağına işarettir.

Rüyada İçki İçen Görmek

Rüya sahibinin içki yüzünden zarar görmesine ve bırakmak istemesine rağmen bırakamayacağına, ancak bazı sıkıntılardan sonra bırakabileceğine işarettir.

Rüyada Şarap içtiğini Görmek

Rüya gören kişinin iş yaşamında büyük projelere başlayacağına ve bu yüzden sıkıntı yaşayacağına, ancak sakıntıları atlatıp projelerini başarı ile bitireceğine işarettir. Ayrıca kişi elde ettiği başarılardan dolayı ailesi ile mutlu bir hayat yaşayacaktır.

Rüyada Bira içtiğini Görmek

Rüyayı gören kişi bekârsa, çok yakında hayırlı bir kısmet bulacak demektir.

Rüyada Rakı İçtiğini Görmek

Rakı içtiğini gören kişi, yakınında bulunan birisi tarafından iftiraya uğrayacak ve çok üzülecektir.

Rüyada Likör İçtiğini Görmek

Eğer kişi rüyasında nane likörü içiyorsa yani bir işe ya da projeye başlayacak ve başarılı olacaktır. Bir diğer yorumda ise kişi karmaşık duygulara sahiptir ve evlenmek istediği kişi konusunda kararsızdır

Rüyada İçki Dökmek

Rüyada kendisini yere içki dökerken gören kişi tövbekâr olacak ve geçmişte yaptıkları için tövbe edecektir. Sonrasında huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacaktır. İçkinin temiz ve berrak suya dökülmesi helal olan kazanca haram katılması anlamına gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın