Skip to Content

Rüyada Hurma Yemek

Rüyada hurma yemek, her anlamda olumlu olarak kabul edilen bir rüyadır. Hiçbir rüya tabircisi bu rüyayı olumsuz olarak yorumlamamıştır. İş yaşamında her türlü kazancının alınteri ile kazanıldığına, her kuruşunun helal lokma olduğuna işaret eder. Bunun yanında eş, dost akrabalarından birinin evlat sahibi olacağına işaret eder. Yine bu kişi sağlık durumunda da olumlu gelişmeler yaşar.

Rüyada Hurma Görmek

Kişi eğer rüyasında hurma görür ise bu da son derece hayra yorumlanan bir rüyadır. Bunun yanında aile ve iş yaşamında son derece olumlu gelişmeler yaşanacağına, sevindirici olayların peşi sıra geleceğine, iş yaşamında çok büyük kazançlar elde edip, büyük yerlere geleceğine işaret eder.  Tüm bunların yanında hiç ummadığı bir anda eline yüklü bir miktarda para veya servet geçer. Her şey istediği gibi gider.

Rüyada Hurma İkram Ettiğini Görmek

Eğer kişi rüyasında hurma ikram ettiğini görür ise o zaman bunun anlamı şu şekildedir: Aslında bu rüya bir tür uyarı niteliğinde olan bir rüyadır, kişinin kendisine dikkat etmesi gerektiği biçimde algılanması gerekir zira bu rüyayı gören kişi yakın bir zamanda hastalığa yakalanır ve daha sonra tekrar iyileşerek eski sağlığına kavuşur.

Rüyada Hurma Ağacı Görmek

Kişi eğer rüyasında hurma ağacı görür ise o zaman rüya sahibinin aile büyüklerinden birisinin uzun süredir yaşadığı hastalık sonucunda vefat edeceğine ve rüyayı gören kişinin bundan dolayı büyük bir üzüntü yaşayacağına işaret eder.