Rüyada Hoşlanmak

Rüyada hoşlanmak gerçek anlamına benzer ifadeler içerir. Rüyayı gören kişi yakın zamanda çok eğlenceli, zevk alacağı ve mutlu olacağı anlar yaşayacak demektir. Belki aşık olacak ve belki de ruh ikizi ile karşılaşacak demektir. Rüya sahibi bu güzel günler sebebi ile eski dönemde yaşadığı acılı ve sıkıntılı zamanların tüm stresini atacak anlamına gelir. Öyle ki artık her şey boş gelecek ve anı yaşamanın derdinde olacak demektir.

Rüyada Birinden Hoşlanmak

Rüyada birinden hoşlanmak kendi anlamı ile yaklaşık olarak aynıdır. Rüya sahibi hayatının erkeğini ya da kadınını bulacak demektir. Nasipleri e rızıkları bol olacak, kendisini seven ve gerçekten önemseyen bir ile karşılaşacağına delalet eder. Bu olumlu gelişmeler nedeni ile hayatı her zamankinden daha da kolay hale gelecek demektir.

Rüyada Tanımadığın Birinden Hoşlanmak

Rüyada tanımadığın birinden hoşlanmak rüyayı gören kişinin hayatında olan tam bir dost boşluğunu tamamlayacak, anlayışlı, sadık, her daim destekçisi olan, güler yüzlü ve vicdan sahibi bir insanla karşılaşacağı anlamına gelir. Hayatının sonuna dek bu kişi ile gerçek dostluğu yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Evliyken Birinden Hoşlanmak

Rüyada evliyken birinden hoşlanmak rüya sahibinin hayatında herkesten özenle ve sakınarak sakladığı bir sırra sahip olduğuna delalet eder. Bu sırrın birilerinin öğrenmesinden duyduğu tedirginlik nedeni yaşadığı telaşı anlatır. Bir diğer yorumsa yaptığı bir işten ya da olaydan dolayı kendisini suçlu hissetmesine delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Merve

Rüyamda iki erkek tarafından bana gelen küçük küçük notlar ve benden hoşlandıklarına dair belirtmeler var. Biri erkek genç, yeşil gözlü, diğeri ise daha yaşlı beyaz saçlı. Randevuya çıkmak için hazırlandığımı görüyorum ama yaşlı adam randevuya gelmiyor. Bunun anlamı nedir?