Rüyada Hızır Aleyhiselamı Görmek

Rüyada Hızır Aleyhiselamı görmek, rüyayı gören kişinin yaşadığı bütün sıkıntılardan, üzüntülerden, mutsuz günlerden kurtulacağına delalettir. Rüya sahibini mutlu, huzurlu, neşeli günlerin beklediğine işaret eden bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kimsenin çok iyi niyetli bir adamdan büyük destekler göreceği manasına da gelmektedir.

Rüyada Ak Sakallı Dede Görmek

Rüyada aksakallı dede görmek, rüyayı gören kimsenin karşısına oldukça iyi kısmetlerin çıkacağına, rızkının artacağına, bolluk bereket içerisinde yaşayacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, dertlerinin son bulacağına, maddi sıkıntılarından sonsuza kadar kurtulacağına, sevdikleri mutlu bir yaşam süreceğine delalettir. Aksakallı dedenin bazı haberler vereceğine fakat bu haberler dine uygun olmayan haberler ise şeytani bir rüya sayılabileceği manasına gelir.

Rüyada Evliya Görmek

Rüyada evliya görmek, rüyayı gören kişinin dualarının kabul olacağına, gönlünden geçen güzel şeylerin gerçekleşeceğine, hayalini kurduğu hayta sahip olacağına işaret eder. Rüyada evliya görüp onun arkasından giden kişinin günahlarının af olacağı, Hak yoluna gireceği ve dini yükümlülüklerini yerine getireceği rivayet edilir. Rüyada bir evliyadan bir şeyler aldığını gören kimsenin maneviyatının artacağına, dini inancının çok kuvvetleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada Hızır Aleyhiselamı Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada Hızır Aleyhiselamı görmek, rüyayı gören kişinin bazı dertlerinin ve sıkıntılarının olduğuna, bu dert ve sıkıntıları için hep dua ettiğine, Allah’tan bir yardım beklediğine ve bu sorunlarının çözülmesi için elinden geleni yapacağına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın