Rüyada Hırsızlıkla Suçlanmak

Rüyada hırsızlıkla suçlanmak, rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceği ve gelirinin artacağı şeklinde tabir edilirken, aynı zamanda iyi ve müjdeli bir haber almaya da işaret eder. Bu arada, kişinin sağlık sorunları yaşamayacağını ve çevresindekilere yardımcı olacağını gösterir. Bu rüyaya olumsuz açıdan bakılırsa, rüyayı gören kişinin sırlarının açığa çıkacağına, işlerinin bozulacağına geçim sıkıntısının artacağına delalet eder.

Rüyada İftira Atıldığını Görmek

Bu rüyayı gören kişi, hayır işlerinden uzaklaşıp, sıkıntılı bir hayat sürecek, art arda sorunlarla karşılaşacaktır. Her türlü sıkıntıya delalet eden bu rüya aynı zamanda, rüya sahibinin başında kara bulutlar dolaştığının, şanssız bir döneme gireceğinin ve bazı uğursuzluklarla karşı karşıya kalacağının bir işarettir. Psikolojik açıdan, bu kişinin bunalıma gireceği, büyük bir yeise kapılacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Hırsızlık Yapmak

Eğer rüyanızda kendinizi hırsızlık yaparken gördüyseniz, gerçek hayatınızda hiç kimsenin onaylamayacağı işlerle uğraşacak ve mahcup olacağınız sözler söyleyeceksiniz demektir. Bu rüya aynı zamanda, yakın bir kişiden kötü bir beddua almaya, birisine haksız bir iftira atmaya ve gelecekteki bazı dertlere de işaret eder.

Rüyada Hırsız Görmek

Rüyasında hırsız gören kişi, farkında olamayacağı bazı düşmanlara sahip olacaktır. Eğer rüya sahibi evine hırsız girdiğini ve eşyalarının çalındığını görmüşse, amacına ulaşacaktır ama elde edeceği başarı büyük sıkıntılardan sonra gerçekleşecektir. Rüyanızda hırsız görüp, onu yakalarsanız bu, düşmanlarınıza karşı başarılı olacağınıza işaret eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Arzu

Rüyamda çok kaba karakterli bir öğretmen ders veriyordu. Ve herkesi aşağılıyordu. Fakat herkes susuyordu. Buna bir tek ben tepkisiz kalamadım sanki. Benle de aynı şekilde konuşunca ona bir kaç kaba söz diyerek onu susturduğumu sandım. Sınıfta herkes şoktaydı sanki, kimse konuşmuyor merakla bizi seyrediyorlardı. Öğretmen bana bakarak önce donmuş gibi oldu ve sonra arkasını dönüp tahtaya bir şey yazdı. Sözü tam yazmadı. Bir kaç harfini boş bıraktı. Ben tahtadaki sözün ne anlama geldiğini bile bilmiyordum derken içeri okulda çalışan başka biri girerek ne oluyor sorusunu verdi. Öğretmen, bu öğrenci bana bu söz ile hakaret etti dedi. Ben iftiraya uğradığımın daha şimdi farkına varmıştım. Sınıfa dönerek Öyle bir şey oldu mu diye sordum. İçlerinden bir kişi kalkıp konuşmak istedi ve anında öğretmen onu bütün sınıf şahit diyerek, susturdu. Annemi çağırdılar okula. Uzaklaştırma konusu geçiyordu. Koridorda bir kaç kişi beni suçluyor, benim iftiraya uğradığıma inanmıyorlardı Annem, Bu sertliğin başına bela olacak demiştim sana gibi cümlelerle suçluyordu beni. Yine haksızlığın kazandığını anladım ama pişman değildim.