Rüyada Hıçkırarak Ağlamak

Rüyada hıçkırarak ağlamak rüya sahibinin, baskıcı bir kişiliğe sahip olduğuna ve düşüncelerini kabul ettirmek için çevresindekilere ve aile üyelerine baskı yaptığına, bu kişileri çok üzdüğüne, bu şekilde devam ederse hayatında oluşacak olumsuzluklara delalet eder. Ayrıca kişinin aile üyeleri ile yaşayacağı tartışmalara, kavgalara ve meydana gelecek kırgınlıklara, küslüklere delalet eder.

Rüyada Hıçkıra Hıçkıra Ağlamak

Rüyada hıçkıra hıçkıra ağlamak kişinin iş hayatındaki bir arkadaşını zorlayarak yaptırdığı bazı işler olduğuna, insanları çok kırdığına, üzdüğüne, bu kişilerin ahının tutacağına ve rüya sahibinin hiçbir işinin yolunda gitmeyeceğine, tersliklerin ardı ardına geleceğine, bu duruma tek çözümün kişinin davranışlarının üzerinde düşünmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Hüngür Hüngür Ağlamak

Rüyada hüngür hüngür ağlamak kişinin hayatı boyunca hayalini kurduğu, çok istediği bir şeyin yakın zamanda gerçek olacağına, bu yolla büyük başarılara imza atacağına, maddi anlamda gelecek rahatlığa, gelirin bir anda çok artacağına, rüya sahibinin uzun bir süre rahatlık, huzur ve mutluluk içinde olacağına, kafasına takacak hiçbir probleminin kalmayacağına delalet eder.

Rüyada Sessizce Ağlamak

Rüyada sessizce ağlamak rüya sahibinin iş hayatında gerçekleştirdiği büyük işlere, kazanacağı büyük paralara, başarılara, gelecek maddi kaynaklara ve bunların sonunda kişinin huzur içinde, mutlu bir hayatı olacağına, dertsiz ve tasasız hayallerini gerçekleştirmek için adım atmaya başlayacağına delalet eder. Ayrıca rüyadaki gözyaşının çokluğu ile gelecek bolluk ve bereketin eş olduğuna, dökülen az gözyaşı, az gelire yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın