Rüyada Hesap Yapmak

Rüyada hesap yapmak alınacak bir mülke yahut yeni başlanacak bir işe dalalet eder. Eğer başka birisinin hesap yaptığı görülürse, başlanacak iş için maddi bir destek alınacağına, borçlanılacağına yorulur. Hesap yapılırken rakamları açıkça görmek, kesin, net bir durumla karşılaşılacağını, tereddüt edilmeden yapılacak bir işi veya maaşlı bir işe girilebileceğini işaret eder. Rüyanın manevi hesaba tabir edildiği de olur, kişinin günahlarını, sevaplarını düşünüp kendince muhakeme etmesi için bir uyarı, ilahi bir işaret olarak da yorumlanır.

Rüyada Yanlış Hesap Yapmak

Kişinin yaşadığı hayattan memnuniyetsizliğine, hayatında önemli değişikliklerin olacağına, çok sevdiği birisi ile ilişkisini keseceğine, uğraştığı, emek verdiği şeylerden soğuyup ardında bırakmasına işaret eder. Tövbe edip Allah’a yönelmeye, aile içinde sorunlar varsa ayrılığa, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına, yanlış anlaşılma yüzünden girilen bir sıkıntının çözüleceğine tabir edilir. Rüya yanlış arkadaş çevresinden kurtulmaya, zararlı alışkanlıklar varsa bırakmaya, fazla kilolu bir kimsenin zayıflamasına da yorulur.

Rüyada Hesap Ödemek

Bir sırrın açığa çıkması, daha önce yapılmış hatanın bedelini ödenmesi, uzun süren bir mahkeme varsa olumsuz sonuçlanması ve maddi yahut manevi ceza alınması, aileye karşı var olan bir sorumluğun yerine getirilmemesinden dolayı sıkıntı yaşanması olarak tabir edilir. Okul veya iş hayatında yeterli bulunmamak, sınavda başarısız olmak veya terfi alamamak gibi olumsuz şekilde yorumlanır. Dikkatsiz yaşayan kimsenin sağlığını kaybetmesine ve savurganlık yüzünden çekilecek fakirliğe de tabir edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!