Rüyada Helikoptere Binmek

Rüyada helikoptere binmek, rüyayı gören kişinin düzgün ve güzel giden hayatında hiçbir gerekçesi yokken bir anda bu güzel giden hayatını tehlikeye atacak, yaşamını riske sokacak olan bazı şeylere teşebbüs edeceğine delalet eder. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin gerekli olgunluğa ulaştığına ve duygularını ve de davranışlarını kendi kontrolü altında tutabildiğine delalet eder.

Rüyada Helikopter Görmek

Rüyada helikopter görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında attığı bazı adımlarda yavaş hareket edeceğine ve bu sebep ile de karşılığını da yavaş alacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin ayrıca yaptığı işte başarı elde edemeyerek eski işine döneceğine de yorumlanıyor.

Rüyada Helikopter ile Uçtuğunu Görmek

Rüyada helikopter ile uçtuğunu görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında doğru ve zamanında olan atılımlar yaparak başarılı olacağına delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin yapacağı atılım ile bir çırpıda sıkıntılarında kurtulacağına, maddi anlamda kazançlı çıkacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin rahat ve ferah bir yaşam süreceğine de tabir olunur.

Rüyada Helikopter Kullanıldığını Görmek

Rüyada helikopter kullandığını görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında yapacağı çalışmalar ve atılımlar sayesinde çok iyi bir konuma geleceğine, güzel ve bereketli maddi kazançlar elde edeceğine, saygın bir yere gelerek oldukça iyi bir sentte ikamet edeceğine delalet eder. Rüya sahibi için zenginlik, ferah, rahatlık olarak yorumlanıp, insanların imrendiği bir yaşamı yaşayacak olmak anlamında da tabir olunuyor.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Fatih

Rüyamda işe girmişim. Eve servis yerine helikopterle bırakılıyorum. Birini bıraktık ve tekrar kalkacağımız zaman benim yerime bir bayan oturdu. Ben de onun kucağına oturdum ve ben dahi kimse yadırgamadı bu durumu. Sonra uyandım yine yattım. Bu sefer fırında ekmek alıyorum ve cebimde tomarla para vardı. 100 TL veriyorum bozuk yok dediler. 20 lira verdim yine yok dedi. Sonra baş çalışan geldi ve bozmaya çalışırken ben 10 tl buldum. Onu verip 20 TL istedim. Sonrasında paraları saymaya başladım.

İnan Taş

Rüyamda helikopter ile eve yavaşça iniyorum. Helikopter ile İstanbul’a düğüne gidecekmişiz ama helikopterin içi küçük ve dar olduğu için ben gitmekten vazgeçiyorum. Annem ve ablam gitmek için hazırlanıyor. Bu rüya ne anlama geliyor?