Skip to Content

Rüyada Hazırlık Görmek

Rüyada hazırlık görmek kişinin hayatında yeni bir başlangıç yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin alacağı kararların haklı olacağına, mutluluk ve sevincin hayatına hakim olacağına, karşılaşacağı iyi insanlara delalet eder. Ayrıca kişinin aile içerisindeki problemlerin de çözüme kavuşacağı, küçük tartışmaların sonlanacağına yorulur. İş hayatında her şeyi yoluna koyan rüya sahibinin maddi anlamda geniş bir rahatlığa kavuşacağına, borçlarını temizleyeceğine, ailesiyle daha fazla zaman geçireceğine ve hanedeki muhabbetin artacağına tabir edilir. Rüya sahibinin kariyerinde adım adım yükseleceğine ve hayatının döküm noktasını yaşayacağına yorulur.

Rüyada Yolculuk için Hazırlık Yapmak

Rüyada yolculuk için hazırlık yapmak bekarlar için duygusal ilişkilerine gelecek mutlu bir döneme, hayırlı bir kısmete, kalbi güzel birine delalet eder. Rüya sahibi evli ise evliliğinin hoş muhabbet dolu olacağına, birbirlerini ilk gün ki gibi seveceğine, mutluluğa, sevince işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin yakın zamanda vermek zorunda kalacağı, hayatını tamamıyle değiştireceği önemli bir karara işaret eder. Rüyayı gören kişinin birçok insanın sorumluluğunu alacağına ve bu yüzden biraz bunalacağına delalet eder.

Rüyada Evlilik Hazırlığı Yapmak

Rüyada evlilik hazırlığı yapmak bekarlar için alacağı evlilik kararına, sevindirici bir habere, müjdeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin yaşı ileri ise aniden alacağı torun haberine ya da kişiyi heyecanlandıracak bir haber alacağına, hayatlarını güzelleştiren bir takım olayların hayatlarında olacağına delalet eder. Evli bireyler için bu rüya evliliklerinin neşesini artıracak bir bebeğe yorulur.