Rüyada Hayvan Kesmek

Rüyada hayvan kesmek, rüya alimleri tarafından pek fazla hayra yorulmayan rüyalardan biridir. Rüyasında hayvan kestiğini gören kimse, onaylanmayan bir iş yapar. Ailesi tarafından verilen öğütleri dinlemez ve yanlış işler yapmaya başlar. Kendi burnunun dikine giderek yaptığı işler sonrasında mutlaka zarar görür. Rüya sahibinin aile büyüklerinin onayını almadan, onların rızası olmadan yaptığı işlerin kısa zamanda başına büyük sorunlar açacağına inanılır. Eğer kesilen hayvandan kan çıkıyorsa bu durum rüyanın bozulduğunu anlamına gelir.

Rüyada Birinin Hayvan Kestiğini Görmek

Rüyada birinin hayvan kestiğini görmek, rüya sahibinin inanç olarak gerilediği anlamına gelir. Rüyasında birini hayvan keserken gören kişi namaz kılıyorsa namaz kılıyorsa bırakır ya da aksatır. İnancını düşüren, Hak yolundan ayrılan kişi, bu davranışları nedeniyle kısa zamanda sorunlar yaşamaya başlar.

Rüyada birini hayvan keserken görmek aynı zamanda ah almak olarak da yorumlanır. Rüya sahibi birinin kötü duasını almış olabilir. Özellikle hayvan kesen kişiyi tanıyorsa, bu rüya ondan gelen bir bedduaya işaret olabilir. Hayvanın kanı görülürse, bu bedduanın tutmadığına işaret eder.

Rüyada Kurban Kesmek

Rüyada kurban kesmek, tahmin edildiği gibi en hayırlı rüyalardan biridir. Rüyasında kurban kestiğini gören kişi hem maddi hem de manevi zenginliğe erişir. Hayatı boyunca bolluk ve bereket içinde yaşar. Zaman içerisinde her şeye sahip olur ve hiçbir eksiği kalmaz. Rüyasında kurban kesen kişi hasta ise hastalığından kurtulur ve tez zamanda tamamen iyileşir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Dilek

Ruyamda annem ben dayim yengem ortak kurbanlik almisiz kurban dayimlarin mah de bi arsaya baglanmis ipi boynuna dolanmis hayvan bogulmak uzere yere yatmis gozleri buyumus dili disarda can cekisiyo onu ben goruyorum bagiriyom kosun hayvan oluyo biri bunu kessin en azindan eti mundar olmasin bi adam geliyo dana yi kesiyo yengemi goruyorum bu hayvandan bayagi et cikar eti guzelmis diyo ben kurban olmadi diye cok uzuluyorum agliyorum.. yorumlarsaniz sevinirim.

Mehmet

Rüyamda yemek dağıtıyordum. Sonra ağaçta kesilmiş bir keçi vardı. Abim de oradaydı. Hayvanı doğruyordu. Sonra ben onu görüp bunun eti ne güzel olur dedim.