Rüyada Hayal Kırıklığı Görmek

Rüyada hayal kırıklığı görmek, rüyayı gören kişinin aksi bir durum yaşayacağına, sevineceğine ve mutlu olacağına yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin geçmişte arasına sınır koyduğu ya da şuana görüşmediği bir kimse ile tekrar görüşmeye başlayacağına da yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin manevi yönden oldukça güçlü olacağı bir döneme gireceğine işaret edip, bu dönemde son derece mutluluk verici haberlerine alınacağına yorumlanıyor. Bazı âlimlere göre ise rüya hayal kırıklığı görmek, rüyayı gören kişinin tövbe ederek, hatalarından dolayı pişman olacağına yorumlar.

Rüyada Birisini Hayal Kırıklığına Uğrattığını Görmek

Rüyada birisini hayal kırıklığına uğrattığını görmek, rüyayı gören kişinin gerçek yaşama sevdiklerini hayal kırıklığına uğratacağına, onları üzeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin oldukça stresli bir önem yaşadığına işaret eden bu rüya uyarıcı bir rüya olup, rüya sahibinin sabırlı davranarak, her aklına gelen şeyi söylememesi gerektiği ile ilgili olarak uyarıcı bir özellik taşıyor.

Rüyada Hayal Kırıklığına Uğradığını Görmek

Rüyada hayal kırıklığına uğradığını görmek, rüyayı gören kişinin gerçek yaşamda mutlu olacağına, ailesine bağlı olacağına, aile bağlarının daha da kuvvetlenmesine delalet eder.

Rüyada Kalp Kırmak

Rüyada kalp kırmak, rüyayı gören kişinin anne babaya hürmetinin ve saygısının olmadığına, ah ve beddua aldığına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çevresindeki insanlara karşı oldukça kırıcı davrandığına, üşünmeden konuştuğuna bu şekilde devam etmesi durumuna ise etrafında kimsenin kalmayacağına yönelik uyarıcı bir rüya olarak tabir olunur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın