Rüyada Haya Görmek

Rüyasında haya gören kişi yanlış bir anlaşılmaya sebep vermemek adına ahlak ile alakalı utanma ve sıkılma durumlarından ziyade sözcüğün eş seslisi olan erkek üreme organı ile ilgili rüyalar görürse bu rüyanın hayırlı ve şer içeren birtakım belirtiler içerdiğini de söylemek yerinde olacaktır.Rüyada haya görmek çoğunlukla üremeye dair bir simgesel bir atıfta bulunulmasının yanı sıra farklı bir değerlendirme de içerdiğinden dikkatli tabir edilmelidir.

Rüyada Haya Eksikliği

Kişinin kendi hayalarını görmesi durumunda ekonomik olarak belirli bir refah seviyesine ermesi kaçınılmaz bir belirti olarak görülürken başkasının hayasını görmek durumunda kaldığında yardım alacağına dair bir işareti de göz ardı etmemelidir. Hayalarını gören kişinin bekar olmaması durumunda akraba ve aile aracılığıyla tanışılan bir kişiyle bir süre sonra evleneceğine dair bir yorum da sıklıkla rastlananlar arasındadır.

Üremeye ve çoğalmaya dair bir işaret sayılan insanın hayasını görmenin yanında rüyada hayalarından birinin olmadığını gören kişinin maddi bakımdan zorluklar içeren bir zaman girdiğine kanaat getirilir. Rüyayı gören kişinin de bu noktada profili önem arz etmekte ve rüya sahibinin ihtiyar olması hastalıkla, bekarların ise bu rüyadan sonra kısmetinin bağlanacağına dair yapılan yorumlar mevcuttur. Ayrıca evliler için de farklı bir yorum içeren bu tip rüyalarda hayaların ağrıması veya eksilmesi özellikle çocuk özlemi taşıya aileler için özlemlerin bir süre daha devam edeceği aşikardır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın