Rüyada Havlamak

Rüyada havlamak, rüyayı gören kişinin sevdiği, değer verdiği bir kişi tarafından ihanete uğrayacağına, iş yerinde bazı sıkıntılar yaşayacağına ve bu sıkıntıların rüyayı gören kimseye maddi manevi açıdan sıkıntı getireceğine, sıkıntılı bir döneme gireceğine, üst üste bazı problemler ile uğraşacağına delalettir.

Rüyada Köpek Gibi Havlamak

Rüyada köpek gibi havlamak, rüyayı gören kimsenin uzun zamandır hayalini kurduğu şeylerin olmayacağına, kötü kimseler ile aynı ortamda bulunulacağına, şanssız bir döneme gireceğine, maddi ve manevi açıdan oldukça büyük zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada Köpek İle Havlamak

Rüyada havlayan bir köpek ile havlamak, rüyayı gören kişinin etrafında rüya sahibinin bazı işlerini bozmaya çalışan kötü niyetli insanların varlığına, rüya sahibinin bu kimsenin niyetini anlayarak onunla tartışacağına, oldukça sıkıntılı, stresli ve üzüntülü bir döneme gireceğine, maddi sorunlar ile boğuşacağına ve hiçbir işinin rast gitmeyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Havlayan Köpek Görmek

Rüyada havlayan köpek görmek, rüyayı gören kimsenin hayatında sürekli olarak sorun çıkaran bir kişinin var olduğuna, rüya sahibinin iş yerinde bazı düşmanlarının olduğuna ve bu düşmanların rüyayı gören kişinin her türlü işine engel olmaya çalışmasına, büyük maddi sıkıntılar yaşayacağına ve hangi işe elini atarsa başarısız olacağına delalettir.

Rüyada Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek, rüyayı gören kişinin hayatında çok kıskanç birinin olduğuna işarettir. Bu kişinin rüya sahibinin her başarısını çok kıskandığına fakat rüya sahibinin işlerini bozamayacağına işaret etmektedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın