Skip to Content

Rüyada Havalanmak

Birçok insanın gerçek hayatta sahip olmak istediği özelliklerinden birisi muhakkak ki uçmak havalanmak olmuştur. Rüyada havalandığını gören kişi, uzun süredir çeşitli sıkıntılar ile karşı karşıya kaldığı gibi, yaptığı kararlı mücadele sonrası yanına bulduğu ortak ile güzel işler yapacaktır. Bu işleri gerçekleştirirken başarılı yatırımlar yaparak büyük bir zenginliğin önünün açılacağına yorumlanır.

 Rüyada Yerden Havalanmak

Rüyayı yerden havalandığını gören kişi iş yaşamında yeni gelişmelerin yaşanacağına yorumlanır. Özellikle önemli bir iş adamından alacağı ortaklık çağrısı kişin iş hayatından hayırlı olayların olacağına delalettir.

Rüyada Uçağa Binip Havalanmak

Rüyada uçağa binip havalandığını görmek ise kurduğu iş yerinde kendi kazancını hak edeceğine yorumlanır. Aynı zaman da kişi, elde ettiği kazancı ile özgüveni de artacaktır.

Rüyada Havalanarak Uçmak

Rüyada havalanarak uçtuğunun görülmesi kişinin, çalışma hayatı ile alakalıdır. Tüm gayretleri ile  kendi çabalarıyla kuracağı iş yerinde çok rahat hayat kazanmak için gereken parayı çok kısa sürede kazanacağına yorumlanır.  Rüyanın bir diğer anlamı kişinin kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacaktır. Aynı zamanda büyük başarılar elde edeceği gibi bu başarılar önemli yükleşin oluşmasına da neden olacaktır.

Rüyada Uçakta Havalanmak

Rüyada uçakta havalanmak ise  rüya sahibinin, başarılı ve doğru adımlar ile iş ve özel hayatında rahat döneme gireceğine yorumlanır. Aynı zamanda kişi hayallerine kavuşacaktır. Yine güzel çalışmalar ortaya koyacağına işaret eder.

Ömer

Tuesday 5th of January 2021

Rüyada arkadaşımla birlikte akşam aydınlık bir yerde yürürken bir anda bir rüzgarcıktı ve üzerimde giydiğim mont havayla doldu ve havalndım oradan gecen uzaktan bir tanıdığım beni tutmaya calıştı ama yetişemedi ve biraz havalandıktan sonra uyandım nedeni ne acaba

Tülay Kütükcü

Tuesday 5th of January 2021

3 gecedir uyudugumda korkarak uyanıyorum okadar çok etkisinde kaldım ki dün gece rüyamda cinmidir beni arkamdan kollarımdan kaldırdı ve ben ondan kaçarken uyandık çok korktum yanlız uyuysmadım kızımla birlikte uyufum neden böyle birşey yaşıyorum ki ben

Mükerrem Temel

Thursday 9th of April 2020

Rüyamda köyde babamın amcamın evinin bahçesinde kendimi 4 .5 metre yükseklikte uçuyorum ve bakın ben nasıl ucuyorum diyerek komşunun bahçesi babamın amcamlari bahçesi arasında bir tur atıp tekrar amcamın bahçesine aynı yerine iniyorum

Ozi

Thursday 5th of March 2020

Uçağın üzerindedeyim (tavan kismi ) . Ve ucak haliyle gök yüzünde süzülürken farklı uçaklar da görüyorum. iclerindeki Devesa Bi ucak dikkatimi çekiyor , heybetli ve çok büyük. Ve sonra kendimi o büyük uçağın tavan kisminda buluyorum. Diğer uçaklar sanırım savaşıyoruz. Çakılan patlan uçakta görmüştüm.

Ipek

Thursday 19th of December 2019

Ruyamda saganak yarmur sirasinda defalarca tekbir cekerek yesil bir bir agacin dalını tutup havalandım ağacın tepesine kadar ucarak çıktım. Sonrasinda kelimei sahadet getirdim defalarca. Yanimda rahmetli babam vardi gulumseyerek bana bakiyordu