Rüyada Hasta Olduğunu Görmek

Rüyada hasta olduğunu görmek kişinin gerçek hayatta bir hastalığı var ise yakın zamanda şifaya kavuşacağına işaret eder. Eğer rüya sahibinin hastalığı yok ise uzun bir müddet hastalık yüzü görmeyeceğine delalet eder. Bazılarına göre bu rüya, kişinin çevresindeki biri ile ya da aile üyelerinden biri ile yaşayacağı ufak bir tartışmaya yorulur.
Rüyada Hasta Olduğunu Öğrenip Ağlamak
Rüyada hasta olduğunu öğrenip ağlamak kişinin rüyanın tersine kişinin sağlığını koruyacağına işaret eder. Eğer kişi kendisine dikkat eder ise uzun bir süre hastalık yüzü görmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Hasta Görmek

Rüyada hasta görmek rüya sahibinin gerçekten çok sevdiği birinin Allah yolundan ayrıldığına, yalan ve günah ile iç içe olduğuna ancak bir süre sonra yapmış olduğu hataları fark edip tövbe edeceğine işaret eder. Bazılarına göre rüyada hasta görmek gerçek hayatta da kişinin hasta göreceğine delalet eder.

Rüyada Hastanın İyileştiğini Görmek

Rüyada bir hastanın iyileştiğini görmek kişinin hayatındaki her sıkıntının ve problemin uzaklaşacağına, rüya sahibinin hastalık görmeyeceğine ve her şeyin yolunda gideceğine işaret eder. Rüyada olduğu gibi hastanın iyileştiğini görmek, kişinin gerçek hayatta da yakınlarındaki bir hastaya dokunacak şifaya delalet eder.

Rüyada Başkasının Hasta Olduğunu Görmek

Rüyada başkasının hasta olduğunu görmek bu kişiyle ilgili alınacak hayırlı ve sevindirici haberlere işaret eder. Bu kişinin eğer bir hastalığı varsa tedavi sürecinin iyi gideceğine ve sonrasında iyileşeceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın