Rüyada Haşlanmış Patates Görmek

Rüyada haşlanmış patates görmek rüyada görülen her nimet gibi berekete, rızka, yoksunluktan kurtulmaya, iyi hale işarettir. Rüyanızda haşlanmış patates görmeniz; hazır gelecek ve kolay tüketilecek kazanç elde etmeye, bahtınızın açıklığına yorumlanır. Taze, lezzetli tam kıvamında haşlanmış patatesler eğer kişinin sevdiği bir yiyecek değil ise nahoş durumlarla karşılaşacağına da yorumlanır.

Rüyada haşlanmış patates görmek; rüyada çiğ patates görmekten farklı olarak emek harcanarak kazanılan bir iş sonucunda çıkar sağlayabileceğiniz yeni imkânlar olarak açıklanır. Rüyada haşlanmış patates görmek ve bu patatesleri yiyememek ise güvendiğiniz dağlara karlar yağması anlamına gelir ki olmasını istediğiniz, kazanmayı umduğunuz bir işten fayda sağlamanızın engelleneceğine tabir edilir.

Rüyada Haşlanmış Patates Dağıtmak

Rüyada bir topluluğa haşlanmış patates dağıttığınızı görmeniz, cömert ve yardımsever kişiliğiniz ile çevrenizde sevilen, saygı gösterilen bir kişi olduğunuzu gösterir.

Rüyada Haşlanmış Patates Yediğini Görmek

Rüyada temiz, taze ve iyi görünümlü patateslerden yediğinizi görmeniz, tasarruflarınızın nemalarını almaya başlayacağınız, refah seviyenizin artacağına delalet eder. Çürük patatesler görmek ise haram mal ile yorumlanır.

Rüyada Patates Görmek

Rüyada patatesin halleri hakkında pek çok yorum bulunur;

  • Rüyada patates görmek ve rüyada patates kızartmak; mal mülk zenginliği ve bolluk içinde geçecek seneye yorulur.
  • Rüyada patates soymak; beklenen bir haberin yolda olduğuna tabir edilir.
  • Rüyada patates ekmek; yeni, çok kar getirecek bir iş fırsatına yorumlanır.
  • Rüyada patates satın almak; beklenmedik bir gelişme ile gelirinizin artması olarak tabir edilir.
  • Rüyada görülen çürük patatesler ise bir miktar para veya kazanç ziyanına işaret sayılır.
Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın