Rüyada Hamam Böceği Öldürmek

Rüyada hamam böceği öldürmek aslında oldukça kapsamlı anlamı olan bir rüyadır. Kişinin çevresinde onun kötü olması için uğraşan, mutsuz ve başarısız olmasını isteyen, başarmaması için uğraşan kötü niyetli insanlar bulunur ve buna istinaden kişi zor şeyler yaşar ama yaşanan bu rüya sonrasında kişi yaşadığı tüm bu sorunlardan kurtulmak için adımlar atacağına ve yaşadığı tüm bu kin ve nefret dolu günlerin geride kalacağına işaret eden yani özetle kötü günlerin biteceğine dalalet gösteren bir rüyadır.

Rüyada Hamam Böceği Görüp Öldürmek

Bu rüya da kişinin yaşadığı reel gerçeklikle ilgili olan bir rüyadır ve buna göre kişi eğer rüyasında hamam böceği görüp öldürürse çevresinde saf gibi görünen insanlardan beklemediği hatta hiç ummadığı kötülükleri hiç anlamadan göreceğine ama bir biçimiyle bunlardan kurtulmaya başlayacağına işaret eden bir rüya olarak kabul edilir.  Yaşadığı bu belalardan kurtulur ve yaşadığı sıkıntılı günler geride kalmaya başlar. Yani olumlu anlamlar içeren bir rüyadır.

Rüyada Hamam Böceği Ezmek

Rüyada hamam böceği ezmenin anlamı olarak tam olarak şu şekildedir:  İş yaşamında bir takım sorunlar yaşayacağına,  bu sorunları aşmak için bir takım adımlar atacağına, çok büyük  atılımlar yapacağına, çok hayırlı işler yapacağına, işlerinin eskisinden daha iyi olacağına,  yaşadığı tüm bu olumlu gelişmelerin aile hayatına olumlu gelişmeler olarak yansıyacağına işaret eden bir rüyadır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Emet

Rüyamda bir tane hamam böceği şofbenin üzerinde geziniyordu. Bir de bakıyorum şofben ateşliyor o anda. Bana bakarak yanıyor ve ölüyor. Korkuyla uyanıyorum. Hayır olsun. Bu rüyanın anlamı nedir?

Arda

Rüyamda 4-5 tane hamam böceği gördüm. Bunlardan 2-3 tanesini terlikle ezerek öldürdüm. 2 tanesini öldüremedim. Daha sonra aradım ancak böcekleri bulamadım. Bunun anlamı nedir?