Rüyada Haksızlık Görmek

Rüya sahibi, kendisini gururlandıracak önemli gelişmelere tanıklık edecektir. Makam sahibi olacağı gibi iş yaşamı da düzene girecektir. Maddi ve manevi hayatı düzene girecek ve sevdikleri ile güzel bir hayat yaşayacaktır. Hak ettiği yaşama kavuşacağı gibi dargın olduğu kimselerle de arasını düzeltecektir. Rüyada haksızlık görmek kişinin huzurlu biri olduğunu da gösterir.

Rüyada Haksızlığa Uğradığını Görmek

Rüya sahibi saygı, itibar görecek ve iş hayatında büyük bir başarı kazanacaktır. Rakip olduğu kişilerden uzaklaşacak ve terfi alacaktır. İş ve özel hayatı çok güzel geçeceği gibi rüya sahibinin arkasından da çok iyi konuşulacak.

Rüyada Birine Haksızlık Yapmak

Hayırlı bir rüya olmayıp, rüyayı gören kişi bazı pişmanlıklar yaşayacaktır. Bazı yanlışlara düşecek ve bu yanlışlar nedeniyle hep pişmanlıklar duyacaktır. Rüya sahibi bazı konularda endişelidir. Çevresine hep kuşku ile bakıyor ve kimseye de güvenmiyordur. Çevresi tarafından dışlanacak ve bir dönem yalnız kalacaktır.

Rüyada Haksızlığa Karşı Geldiğini Görmek

Rüya sahibi merhametli ve vicdanlıdır. Çevresine büyük iyilikler ediyor ve hayır duaları alıyordur. Hak yolunda olan adil biridir. Herkese eşit davrandığı için takdir topluyordur. Mutlu bir yaşamı olacak ve sıkıntıları yok olacaktır. Sürpriz gelişmeler yaşayacağı gibi korkularından da arınacaktır. Gönül yaşamı da güzel geçecek ve sevdiği kişi ile evlenip huzurlu bir yuvaya kavuşacaktır. Rüya sahibinin imanlı birisi olduğunu da gösterir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın