Rüyada Güller Görmek

Halk arasında romantik bir imaja sahip olan güller, rüyalarda da benzeri bir anlamla tabir edilir. Rüyada güller görmek aşkı işaret ettiği gibi maddi gelirin artacağına da delalet olarak kabul edilir. Özel hayatında keyifli zamanlar geçireceği ve huzurlu bir döneme gireceği tabir edilir.

Rüyada Güller Almak

Meslek hayatına yeni bir kapının açılacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu yenilikle şansının yüzüne güleceği rivayet edilir. Başka bir tabire göre ise yeniliklerin ve şansın çalışma ortamında değil özel hayatında gerçekleşeceği alamet edilir.

Rüyada Gül Toplamak

Rüyasında gül topladığını gören kimsenin hastalıklarına şifa müjdelenmiştir. Dertlerinin biteceği ve iç dünyasında huzurun olacağı işaret edilir. Aynızamanda hanesine bolluk ve bereket geleceği tabir edilir.

Rüyada Gül Koklamak

Özel hayat ile tabir edilen bu rüyayı gören kimsenin gönlünü verdiği kimseden karşılık alacağı, güzel zamanlar geçireceği ve huzur bulacağı rivayet edilir.

Rüyada Karanfil Görmek

Hayatına yön verirken mantıktan uzaklaşıp, duygusallıkla adım atılacak bir döneme delalettir. Gönül ilişkileri üzerinden tabir edilen bu rüya, rüya sahibinin çok heyecan duyacağı ve mutlu olacağı zamanları rivayet eder.

Rüyada Nergis Görmek

Huzuru işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibinin güzel ahlaklı bir kimse olduğu ve hayatını beraber yaşayacağı kişiden razı olacağı ve hanelerinden huzurun eksik olmayacağı tabir edilir.

Rüyada Lale Görmek

Özel ilişkiler üzerinden yorumlanan rüyalardandır. Rüya sahibinin güzel ahlaklı bir kimse olduğunu, hayatına alacağı insanlara çok saf duygularla yaklaşıp sonrasında hüsrana uğradığını ancak er ya da geç hayallerindeki kimseyle tanışacağını müjdeler.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın