Rüyada Gözyaşı Görmek

Rüyada gözyaşı görmek kişinin şansının artacağına, kapalı olan nasibinin açılacağına, mutlu günler göreceğine işarettir. Rüya sahibi çektiği sıkıntıların ardından neşeli günler görecektir. Bu günleri görmek için umudunu kaybetmemeli ve çaba harcamaktan vazgeçmemelidir. Bu rüyanın başka bir yorumu ise kişinin birinden fayda göreceği ve bu fayda ile bir kazanç elde edeceğidir. Bazı tabirciler bu rüyayı üzüntü ve mutsuzluk olarak yorumlarlar. Rüyada gözyaşı gören kişinin bazı endişeleri ve vesveseleri de bulunabilir.

Rüyada Gözyaşı Döktüğünü Görmek

Rüyada gözyaşı döktüğünü görmek dertlerden kurtulmaya işarettir. Rüya sahibinin akıttığı yaşlarla içindeki sıkıntılar ve kederler de akıp gider. Rüyasında gözyaşı döktüğünü gören kişi, akıttığı yaşların sıcaklığını hissediyorsa bu onun için hayra alamet değildir. Çünkü bu rüya mutsuz olacağı hadiselerle karşılaşacağı şeklinde tabir edilir. Rüyada akıttığı yaşların soğuk ya da serin olduğunu hisseden kişi için bu rüya hayırlıdır. Kişinin ferahlamasına, içini yakan meselelerin olumlu bir şekilde sonuçlanmasına, yüklerinden kurtulmasına delalettir. Rüyasında gözyaşlarının gözünde biriktiğini ama akmadığını gören kişi için bu rüya birikecek para ya da mal olarak yorumlanır.

Rüyada Bir Başkasının Gözyaşı Döktüğünü Görmek

Rüyasında kendinden başka birinin gözyaşı döktüğünü görmek hayırlı bir rüyadır. Gözyaşı döken kişi bir tanıdık ise o kişinin güzel haberlerinin duyulacağına alamettir. Rüya sahibinin sevdiği bir dost ya da aile üyesinin güzel haberiyle sevinecek ve o kişinin mutluluğunu paylaşacaktır.

Rüyada Gözyaşı Silmek

Rüyada gözyaşı sildiğini görmek rüya sahibi için hayırla yorumlanır. Rüyayı gören kişinin gözlerinden bile anlaşılacak kadar mutlu olacağı ve hayatının çoğunda da bu mutluluğun devam edeceği manasındadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın