Skip to Content

Rüyada Göz Göze Gelmek

Rüyada göz göze gelmek rüya sahibinin yalana maruz kaldığına, hakkının yendiğine ve bu kötülükleri ona yapan kişiyle yüzleşeceğine işarettir. Rüya sahibinin geride bıraktığı ve bilinçaltına ittiği olayların gün yüzüne çıkacağına, uğradığı haksızlığı bertaraf etmek için çabalayacağına işarettir. Rüya sahibi göz göze geldiği kişiyi gerçek hayatta tanıyorsa bu kişinin kendisi hakkında iftira atacağına, iyi giden işlerini bozacağına ve hakkında kötü sözler sarf edeceğine işarettir.

Rüyada Eşiyle Göz Göze Geldiğini Görmek

Rüya sahibinin eşiyle geçireceği güzel vakte, evliliklerinin güzelleşeceğine, birlikte tatil yapacaklarına, ağız tatlarının ve huzurlarının yerinde olacağına, evli olduğu kişiyle aşklarının alevleneceğine işarettir. Rüyayı gören kişi bekarsa hayırlı ve temiz bir kişiyle tanışacağına, duygusal gelişmeler yaşayacaklarına ve evlilik yolunda ilerleyeceklerine işarettir. Rüyayı gören kişi yaşlı bir kimseyse eşinin yakalanacağı hastalığa ve üzüntüye delalet eder.

Rüyada Düşmanıyla Göz Göze Geldiğini Görmek

Rüya sahibinin sıkıntılı günlerini geride bırakacağına, problemlerinden arınıp mutluluğa ereceğine, itibar kazanacağına, emekleri sonucunda ulaşacağı maddi kazanca işarettir. Rüya sahibinin ticari atılımlarında başarı sağlayacağına ve alım gücünü arttıracağına da işaret eder. Bu rüya bazı yorumcular tarafındansa çevrenizdeki bir kişi tarafından haksızlığa uğrayacağınıza, hakkınızda iftira atılacağına ve sıkıntı çekeceğinize şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Tanınmayan Biriyle Göz Göze Geldiğini Görmek

Rüya sahibinin hayatında yer almayan bir kişinin kendisine kin beslediğine, rüya sahibine düşmanlık ettiğine, rüya sahibinin işlerinin ters gideceğine ve sıkıntılı günler geçireceğine işarettir. Bu rüya aynı zamanda sizi çekemeyen ve size türlü türlü iftiralar atan kişiyle yüzleşeceğinize ve onunla tartışmaya gireceğinize de işarettir.