Rüyada Görünmez Olmak

İş hayatında ya da sosyal hayatta yapılan hatalar yüzünden rüya sahibi bir dönem huzursuz günler yaşayacaktır. Rüyada görünmez olmak rüya sahibinin dikkate almadığı olayların olduğunu gösterir. Rüya sahibi yaşamına boyun eğiyor ve artık her şeyi kabulleniyordur. Yaşanan gelişmeleri takip edemeyen rüya sahibi için kötü durumlar içinde kalacağını gösteren ve işaret veren rüyadır.

Rüyada Görünmez Olup Saklanmak

Rüya sahibi çocuk bekliyorsa kızı olacak ve çok hayırlı bir evladı olacaktır. Rüya sahibini çekmeyenler vardır ve bu kişiler yüzünden bir dönem sıkıntı içine düşer. Rüya sahibinin akrabalarından biri hastadır ve ölüm haberini de alabilir. Rüya sahibi toplum tarafından sevilen birinden de destek alabilir.

Rüyada Görünmez Olup Gezmek

Rüyayı gören kişi okuyorsa eğitim alanında büyük başarılar gösterecek ve okul hayatı boyunca hep başarılar kazanacaktır. İş hayatında ise terfi alacak ve borçlarından kurtulacaktır. Rüya sahibini büyük bir sevgi de bekliyor olabilir. Sevdiği kişi ile evlenecek ve mutlu olacaktır. Rüyayı gören kişi kadın ise ikiz kız çocuğu olacaktır. Rüya sahibi bir kötü durum ile ya da söz ile karşı karşıya kalabilir. Bu sözlerden dolayı yakın çevresi kendisine teselli verecektir. Aile ve iş yaşamında büyük sorunlardan kaçmak için rüya sahibi bazı önemli ayrıntıları dikkate almadığını da gösterir. aile sorunlarında bazı çıkmazlar yaşayacak olan rüya sahibi bir dönem ev içindeki huzursuzluklara karşı depresyona düşebilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Derya

Rüyamda yataktan kalkıp yatağıma baktığımda kendimi uyurken görüyorum ve salonun kapısını aralayıp babamın televizyon izlediğini görüyorum. Babam beni görmüyor ve odama gidip telefonuma saat kaç diye bakıyorum. Saat 03.03 gösteriyor. Sonra bedenimin yanına gidip alnıma dokunuyorum ve rüyadan öksürerek uyanıyorum. Kalktığımda tüylerim diken dikendi. Bu rüyamın anlamını açıklar mısınız?