Skip to Content

Rüyada Geçmiş Zaman Görmek

Rüyada geçmiş zaman görmek, rüyayı gören kişinin geçmişte yaşadığına bir türlü geleceğine ya da gününe odaklanamadığına delalet eder. Rüya sahibinin geçmişte yaptığı hatalardan dolayı sürekli olarak kendini suçladığını yeterli cezayı aldığını düşünmediğine bu sebep ile güne odaklanmayarak karşınsa çıkan fırsatları ve yeni durumları da göremediğine delalet eder. Rüya sahibinin iyi bir gün içinde bile küçük bir olay ile anında hüzne boğulduğuna, işine ve yaşamına bir türlü tam olarak bağlanamadığına tabir edilir.

Rüyada Geçmiş Zamana Doğru Gittiğini Görmek

Rüyada geçmiş zaman doğru gittiğini görmek ya da bir zaman yolculuğu içinde olduğunu görmesi, rüyayı gören kişinin kapandığını sandığı bazı olayların tekrardan yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibinin geçmişten gelen sorunlar ya da olaylardan dolayı şimdi bazı tartışmalar içine girebileceğine, bir sırrın açığa çıkma düşüncesi ile strese girecek olmaya tabir ediliyor.  Bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin eskiden tanıdığı ve uzun süredir görmediği kişi ile karşılaşacağına, hasret gidereceğine ve hatta bu kimse ile yapacağı kısa seyahatte delalet eder.

Rüyada Geçmiş Zaman ile İlgili Kesitler Görmek

Rüyada geçmiş ile ilgili kesitler görmek, rüyayı gören kişinin geçmişte olan ve bir türlü halledemediği bazı olayları sonunda çözümleyerek, hayatına yeniden sımsıkı sarılacağına delalet eder. Geçmişten özgür olmak, azat olmak olarak tabir edilen bu rüya keyifli bir geleceğe yorumlanır.