Rüyada Gasp Edilmek

Rüyasında gasp edildiğini gören kişiler için yapılan rüya tabirleri, rüya sahiplerinin geçmişlerinde işledikleri bir kusurun misliyle onlara geri döneceğine dair ifadeler içerir. Rüyada gasp edilmek rüya kişisinin özellikle haram ve helale dikkat etmeyen kişiler olduklarına yönelik işaretler taşır. Haram mal ile geçinenlerin aile hayatlarının her gününün huzursuz geçeceğine ve aynı zamanda işlerinde dikiş tutturamayacaklarına yorulur.

Rüyada gasp edildiğini gören eğer bir erkekse genellikle bu rüyanın tabiri akrabalar üzerinden yapılır. Akrabalarla maddi açıdan geçimsizlik ve husumet yaşayan kişilerin haksız yere iddia ettiği mirasın ya da yapılan bir iş sonucu yaşanan iflasın bedelini ödeyeceği rüyada gasp edilmek ile ilişkilidir.

Rüyada Başkasını Dolandırmak

Bu durum daha çok medeni hal ile ilişkili olmakla beraber rüya sahibinin karşısına çıkan kısmetiyle evleneceğini fakat bu evliliğin pek rıza içermediğini ve dolayısıyla kısa bir sonra evliliğin ya da nikahın bozulacağını gösterir. Aynı zamanda adım atılan bir işin hayırla sonuçlanmayacağı ve rüya sahibini zarara uğratacağı da yapılan tabirler arasındadır.

Rüyada Eşyasının Çalındığını Görmek

Rüyasında malının gasp edildiğini gören kişi için yapılan tabirler Allah ve ibadet yolundan saptığı üzerinedir. Allah yolundan saptığı için işleri rast gitmeyen kişiler özellikle kendilerine bu rüyadan sonra çekidüzen vermeleri gerektiğini anlamalı ve bu yolda hayır işlemelidirler. Zekat ve fitre ile yapılan ibadetlerin de bu sıkıntılardan kurtulmaya yönelik olduğu açıktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın