Rüyada Gaipten Sesler Duymak

“Gaip” yani Türkçe karşılığı ile kayıp, bilinmeyen yerler için de kullanılan bir ifadedir. Bunun rüyalarınızdaki karşılığı korkutucu bir imaj olarak algılansa da rüyada gaipten sesler duymak esasında dedikodu başlığı altında yorumlanabilir. Özellikle tabir edilecek olursa başkası hakkında söylenenlerin çok da doğru olmadığı, asılsız ifadelerle kafanızı karıştırmaya çalışan birinin rüyayı gördüğünüz günlerde sizi meşgul ettiği anlamına da gelir.

Eğer duyulan sesler anlamlı ise gaipten gelen bu seslerin neler söylediğine göre de rüyanın yorumlanması değişkenlik gösterebilir.  Ancak belirsiz, anlamı bilinmeyen ya da uyanıldığında hatırlanmayan sözler rüyayı gören kişi hakkında konuşmaların fazla olması anlamına gelir.

Rüyada Kalabalık İnsanların Sesini Duymak

Rüyayı gören kişi hakkında fazlaca konuşulması tabir bazında iş yaşamını işaret eder ve söz konusu konuşmalar meslek erbabı kişinin daha da başarılı olacağı anlamına da gelir. Diğer taraftan iş hayatındaki kararların da doğru olduğu kanısında da yorumlanabilir.

Eğer sesin kaynağı tanınan biriyse gelecek günlerde beklenen haberlerin geleceği yönünde bu rüya tabir edilebilmektedir. Rüyada gaipten ses duymak bu noktada gerçek yaşamda sanıldığının aksine olumlu bir durumu ifade eder.

Rüyada Konuşmak

Rüyada alçak ve yüksek sesle konuşmanın çeşitli yorumları vardır. Alçak sesle konuşanların daha görgülü ve temiz kalpli olmaları; dolayısıyla yakın gelecekte kendisine düşen bir sözde çok konuşulmaması yönünde rüya tarafından telkin edildiği şeklinde yorumlanabilir. Yüksek sesle konuşmak ise aynı günlerde özellikle iş yaşamında daha stresli ve yoğun bir dönemin başlayacağına dair işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın