Rüyada Fotoğraf Çekilmek

Hayırla tabir edilen rüyalardandır. Rüyada fotoğraf çekilmek rüya sahibinin uzun zamandır ciddi bir şekilde olmasa da gerçekleşmesini umduğu bir yeniliğin, gerçekleşmesi için çalışmaya başlayacağına delalettir. Temelde tek bir değişiklik olarak düşünülse de yanı sıra gelen değişimler de rüya sahibini mutlu edecektir.

Rüyada Fotoğraf Çekmek

Genel anlamda rüya sahibinin yaşadığı bir durumun tekrar başına geleceğine delalettir. Rüyada fotoğraf çekmek iki ayrı şekilde tabir edilebilir. Rüyadaki fotoğraf canlı renklere sahipse, güzel bir olayın, kötü görünen bir fotoğrafsa üzücü bir olayın tekrarına alamettir.

Rüyada Fotoğraf Makinesi Görmek

Rüya sahibinin kendisine yük olan bir durumdan kurtulacağını işaret eder. Problemli bir dönemin ardından yaşanan bu rahatlamanın, rüya sahibinin meslek hayatında kendisini geliştirmesine yardımcı olacağırivayet edilir.

Rüyada Fotoğraf Makinesi Almak

Rüyada fotoğraf makinesi almak, rüya sahibinin arkadaşlarının dertlerine ortak olacağına ve onlara zorlu süreçlerinde destek olacağına işarettir. Diğer bir tabire göre de bir kimsenin sırrına sahip olacağı rivayet edilir.

Rüyada Fotoğraf Makinesinin Kırılması

Rüyanızda fotoğraf makinesinin kırıldığını gördüyseniz eğer bu dönem de kendinizi, aksiliklere hazırlamalısınız. Çünkü rüyada fotoğraf makinesinin kırılması rüya sahibinin talihsizliklerle uğraşacağına delalettir. Aynı zamanda özel yaşamında ve meslek hayatında umduğunu bulamamaya da işaret eder.

Rüyada Fotoğraf Albümü Görmek

Rüyada fotoğraf geçmişin tekrarını işaret ettiğinden, rüyada fotoğraf albümü görmek, geçmiş zamanda, bir yere yapılmış olan bir ziyaretin tekrar edeceğine delalettir.

Rüyada Resim Yaptığını Görmek

Rüyasında kendisini resim yaparken gören kimsenin yaşamına razı ve ondan memnun olduğu işaret edilir. İş hayatında bulunmak isteyeceği mevkide olacağı rivayet edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın