Rüyada Fısıldamak

Rüyada fısıldadığını görmek genellikle hayırlara alamet eder. Bu rüyayı gören kişinin hayatının ilerleyen dönemlerinde sürpriz ve güzel gelişmeler olacağı rivayet edilmektedir. Rüyada fısıldamak başarılar, kazanç, mutluluk, sağlık ve uzun bir ömür olarak yorumlanır. Rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde alacağı müjdeli haber ile mutluluğunun artacağı anlamı çıkartılmaktadır.

Rüyada Kulağa Fısıldamak

Rüya sahibi kişinin güven verici ve garantici bir kişi olduğu tabir edilir. İşlerini yoluna sokmadan ve kesinleşmeden asla hareket etmeyeceği ve işlerini kimse ile paylaşmayacağı rivayet edilir. Bu rüyayı gören kişinin ilerleyen günlerde başarılı işlere imza atacağı düşünülmektedir.

Rüyada Sevilen Kişinin Kulağına Fısıldamak

Bu rüyayı gören kişilerin sevdikleri kişilere karşı düşüncelerini paylaşmaya başlayacakları ve ona daha fazla yakınlaşacakları düşünülür. İçini dökmek üzere olan kişiler rüyada kendilerini sevdiklerinin kulağına fısıldadıklarını zaman zaman görürler.

Rüyada Fısıldayarak Konuşmak

Bu rüya sahibi kişinin hayat içerisinde yaptıkları, konuştukları, yedikleri ve içtiklerinin çevresi tarafından sürekli izlendiğine inanılır. İnsanların gözünün üstünde olduğu anlamına çıkartılmaktadır. Rüya sahibi kişinin arkasından iyi veya kötü konuşan kişilerin varlığı bu rüyanın yorumları arasında yer almaktadır.

Rüyada Birinin Kulağına Fısıldaması

Rüyada birinin kulağına fısıldadığını görmek o insanın yeni haberler alacağına yorumlanır. Yeni olaylardan haberdar olacak kişinin hayırlı ve müjdeli haberler alarak mutlu olacağı söylenir. Rüya sahibinin alacağı haberler onun yüzünü uzun süre güldürecektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın