Rüyada Fırlatmak

Fırlatmak eylemi, fırlatılan nesnenin istemsiz bir şekilde hareketi ile sonuçlanır. Rüyada fırlatmak yorumu da aynı şekildedir. Rüyayı gören kişinin yapacağı istemsiz hareketlerden dolayı, başın derde gireceğine işarettir. Bu rüya her zaman için fırlatılan nesne ile birlikte yorumlanır.

Rüyada Camdan Dışarı Eşya Fırlatmak

Rüyada herhangi bir cismi camdan dışarı fırlattığını gören kişi, ortak olduğu işlerdeki ortakları ile arası bozulacak demektir. Rüyayı gören kişi öfke ile hareket edecek ve zararlı çıkacaktır. Rüya aynı şekilde ev içindeki ilişkiler içinde yorumlanabilir. Rüyayı gören kişi öfkesini kontrol edemeyecek ve ev hanesi ile çatışacaktır.

Rüyada Birine Terlik Fırlatmak

Rüyasında herhangi birisine terlik fırlattığını gören kişi gerçek yaşamda etrafındaki insanlara haksızlık yapacak demektir. Kişi tutumu yüzünden malî sıkıntılara da düşebilecektir.
Sorunlu psikolojisi yüzünden kişi iş yaşamında beklediği performansı sağlayamayacak ve bu yüzden işlerinde başarılı olamayacaktır. Başarısız giden işlerinden dolayı da malî sıkıntılar yaşayacaktır.
Rüyasında tanımadığı birisine ayakkabı fırlatan kişi, yeni başladığı bir işte başarılı olamayacaktır. Eğer yeni başladığı iş maaşlı ise kısa bir süre sonra istifa edecektir. Eğer ortaklı bir işe girmişse ortakları ile arası bozulacak ve ortak olduğu iş kısa bir süre sonra bitecektir.
Rüya bir anlamda kişiye uyarıdır. Sinirli psikoloji ile anî kararlar verilememesi gerektiğini kişiye hatırlatır. Aynı zamanda kişinin hayatında olan ve çözemediği sorunlara akılcı yaklaşması gerektiğini anlatır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın