Rüyada Fare Öldürmek

Rüya sahibinin mal ve mülkünden yemek iseyen fesat kişierin olduğunu gösterir. Rüyada fare öldürmek rüya sahibine menfaat için yaklaşan insanların olduğunu gösterir. Fareyi öldürdüğünüz zaman bu tarz kişileri çevrenizden uzaklaştıracaksınız. Gereksiz kişilere artık hayır demeyi bileceksiniz.

Rüyada Birden Fazla Fare Öldürmek

Rakip ve düşmanlarınızı alt edeceksiniz. Rüyada fare öldürmek çevrenizde olan haset insanlardan uzaklaşacak ve işlerinizi yoluna sokacaksınız. Sizlere zarar vermek isteyen kişiler var ve bunlardan kurtuluyorsunuz. Arkanızdan konuşan kişilerden uzaklaşacaksınız. Size düşmanlık edecek olan kişilere karşı önlem alacaksınız.

Rüyada Fareyi Yakalamak

Özel hayatınızda bazı sorunlar bulunuyor. Yanlış seçimler yapabilirsiniz. Hayır getirmeyecek işlerden uzak durmalısınız. Zarar verecek kişiler özellikle çevrenizde. Sizleri yıpratacak kişileri görmezden gelmeyin ve onlara hayır deyin. Varlık sahibi olmak ve maddi kazançlar elde etmek istiyorsunuz. Malınızı kıskanan insanlardan zarar görebilirsiniz.

Rüyada Fareyi Ayakla Öldürmek

Hayatınızda bazı sorunlar var ve bunlardan kaçmak istiyorsunuz. Hatanızı şu an göremediğiniz için ileride pişmanlık yaşayacağınız işlere girişebilirsiniz. Başarı için bazı önlemler almalı ve çevrenize dikkat etmelisiniz. Hileli işlerden kazanç sağlamak istiyor olabilirsiniz. Hileli işler daha sonra başınıza dert açacak. Şerli insanların kötülükleri kapınızda olabilir. Belalı durumların içine girebilir ve maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Fare büyük ise bu iyiye işarettir. Düşmanlarınızdan kısa sürede kurtulacaksınız. Farelerin sayısı çok ise haz etmediğiniz kişilerden uzaklaşacaksınız. Yaşadığınız maddi kayıpları ise tek tek kazanacaksınız. Fareyi ev içinde görürseniz bazı nimetleriniz elinizden uçacak. Rızıkta azalmalar görülecek.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın