Rüyada Ezildiğini Görmek

Rüyada ezildiğini görmek rüya sahibinin hedeflerine ulaşacağına, istediği yerde olacağına, çalışma hayatında ise başarılı işler yapmaya, kazancını artırmaya ve gelirini yükseltmeye, bolluk ve bereket içinde bir yaşama sahip olmaya, bu günlerde şansının açık olacağına, her işinin yolunda gideceğine, iş hayatında saygınlık göreceğine ve büyük bir prestije sahip olacağına, başarıları ile adını her geçen gün daha fazla duyuracağına ve aile hayatında mutlu günler geçirmeye delalet eder.

Rüyada Arabanın Ezildiğini Görmek

Rüyada arabanın ezildiğini görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zamanda kendiliğinden çözüleceğine, ortadan kalkacağına, yapılan bir hata, alınan bir yanlış karar yüzünden zarar edildiğine ancak kısa sürede bu zararın karşılanacağına, büyük atılımlar yapmaya, hızlı bir şekilde ilerlemeye ve hayal edilen noktaya varmaya, ulaşmaya da işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin istediği konuma ulaşacağına, söz geçiren takdir toplayan bir pozisyonda çalışmasına da delalet eder.

Rüyada Kedinin Ezildiğini Görmek

Rüyada kedinin ezildiğini görmek iş hayatı ile ilgili yaşanacak sıkıntıların habercisidir. Rüya sahibinin attığı adımlar yüzünden daha büyük zarara uğrayacağına, kişinin bir ortak ile girdiği işte problemler ile karşılaşacağına ve ortağı tarafından ihanete uğrayacağına, iş değişikliğinin zorunlu olacağına, her geçen gün sorunların artacağına ve sabırlı geçilmesi gereken zorlu bir süreç yaşanacağına delalet eder. Genel olarak bu rüya sıkıntıların, engellerin, mutsuzluğun ve üzüntünün sembolüdür.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın