Rüyada Evlenme Talebi Görmek

Bir kimse rüyasında bir kadına evlenme teklifinde bulunduğunu görse, bu onun (rüya sahibinin) dünyalık (mal) toplamak için çok çaba harcadığına işaret­tir. Eğer evlenmek isteğinde bulunduğu kadından evet ce­vabı aldığını da görürse, bu mal toplama çalışmasında ba­şarılı olacağına işarettir denmiştir.

Dul bir kadına rüyasında gizlice bir teklifte, gizlice bir söz söylediğini gören kişi, bu kadınla evleneceğine işarettir. Veya bu rüyada gördüğü kadına evlenme teklifi götürece­ğine işaretle yorumlayanlar da olmuştur.

Rüyasında evli bir kadına evlenme teklifinde bulunan kim­se, dünya malına karşı hırslı olduğuna fakat, bu hırsına ve şiddetli arzusuna ulaşılamayacağına işarettir denmiştir.

Rüyasında bir kadından kendisiyle evlenme talep ve iste­ğinde bulunduğunu ve bu kadının da aldığı evlenme tekli­fini kabul ettiğini gören kimse, muradına erer. Rüya sahibi kişinin tüm hacetleri yerine getirilir şeklinde tabir olun­muştur. Bazı yoruma göre de, bu rüyayı gören kişinin fe­rah ve sevincine müjdeleyen bir işarettir denmiştir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Gurkan kardaş

Eski kız Arkadasim benimle evlenmek istiyorum beni beklediğini söyledi ne evet dedim ne de Hayır