Rüyada Evde Fare Görmek

Rüyada evde farenin görülmesi yakınızda yer alan bir kişinin sizin aslında gizli bir düşmanınız olduğunu işaret eder. Rüya aynı zamanda evinize girip çıkan ve sizin ekmeğinizi paylaştığınız birisinden büyük bir zarar göreceğinizi söyler. Rüyada evde fare görmek çevrenizde ciddi bir düşmanınız olduğunu belirtir. Rüyada evden farenin çıktığının görülmesi ise bu kişinin sizinle uğraşmaktan vazgeçmesini temsil eder.

Rüyada Evde Fare ile Konuşmak

Rüyanızda evinizde yer alan bir fare ile konuşuyorsanız yakınınızda yer alan düşmanlarınız ile dost olacağınız ve onlarla iyi vakit geçireceğiniz söylenir. Fare ile güzel bir konuşma gerçekleştirdiğiniz zaman size karşı kötülük besleyen insanlar ile uzlaşacağınız söylenmektedir.

Rüyada Fare Ölüsü Görmek

Rüyada ortaya çıkan fare ölüsü bir şey yapmadan düşmanlarınızın kendi kendisine zarar vermesi şeklinde yorumlanır. Evinde fare ölüsü bulan kişinin akrabaları arasında yer alan bazı kişiler ile görüşmeyi keseceği ve bu durumun ona yararı olacağı da söylenir.
Kötülüğünüzü düşünen gizli düşmanınız rüyada fare ölüsü olarak tasvir edilir. Rüyada fareyi öldürmek ise düşmanlarınıza karşı kazanacağınız bir zaferi işaret eder.
Rüyada evde fare ölüsünün görülmesi hane içerisinde yer alan sıkıntıların sonlanacağı ve kısa süre içerisinde feraha kavuşacağınızı temsil eder. Böylelikle rüya sahibi kişi daha parlak bir geleceğe sahip olmaya başlar. Gelecek hakkında iyiye yorulan bu rüya maddi olarak güçlü bir sürecin başlangıcını da temsil eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın