Rüyada Ev Yapmak

Rüyada ev yapmak; kişinin dünyevi işleri, sosyal durumu ile değerlendirilir. Gerçek hayatta da evin insan yaşamı için önemi büyüktür. Rüyada bir insanın evi; barınma ve güvenlik ihtiyacının ötesinde nefsi, vücudu ve kişiliğine işarettir. Ev kişinin şanı, şerefi ve ailesinin korunağıdır. Rüyada ev yaptığını gören kişi de haysiyeti ve kişiliği ile toplumsal yaşam içerisinde layık bir yerde olma ihtiyacındadır.

Rüyada ev yapmak; bekâr olan bir kimse için yeni bir düzen kurmak, evlenmek ve bir yuva kurmak olarak değerlendirilir. Bazı kimseler için ev ya da bir gayrimenkul almak için tasarruflar yapmaya tabir edilen rüya, bazı kişiler için de toprak, tarla, arsa işleri ile meşguliyet olarak yorulur. Kişi kendi evini mevcut halinden daha geniş olarak görür ise, bolluğa kavuşur, evi var iken yeniden bir ev yapmak için çalışıyor gören kişiye ise bir üzüntü gark olur.

Rüyada Kerpiç Ev yapmak

Kişinin kıt kaynaklarını değerlendirmek üzere girişeceği bir dünyevi işe, mütevazı bir evliliğe, sade bir hayata, dürüst ve inançlı bir şekilde helal yollardan geçim teminine işaret eder. Rüyada kerpiçten ev yapan kişi para sıkıntısını hafifletir. Kimilerine göre de rüyada kerpiç ev yapmak bir çocuğunun olacağına yorumlanmalıdır.

Rüyada Ahşap Ev Yapmak

Rüyasında ahşap ev yaptığını gören kişi zorluklarla kazandığı parasını yine ailesi ile birlikte olmak, onların güvenliğini ve sağlığını korumak için harcayacaktır. Rüyada ahşap ev mutluluğun, iyi geçinmenin, sağlıklı olmanın sembolüdür ve rüyasında ahşap bir ev yaptığını gören kişi de özlemlerine ulaşır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!