Rüyada Ev Aldığını Görmek

Rüyada ev aldığını görmek, rüyayı gören kişinin rüyada almış olduğu eve göre değişiklik gösteriyor. Fakat ev satın aldığını bilmek ya da kâğıt üstünde ev sahibi olduğunu gören kişinin iş hayatından ya da eğitim hayatında işleri yoluna girer, büyük başarılar kazanarak son derece mutlu olur. Rüya sahibinin geliri artar ve geliri ile de yatırım yapmaya başlar.

Rüyada Eski Ev Almak

Rüyada eski ev almak, rüyayı gören kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, arzu ettiği işe girmesine nazaran bu işte umduğunu bulamayacağına, zarara uğrayacağına delalet eder. Rüya sahibinin eskiden arzuladığı şeyin gerçekleşmesinden sonra artık istememesine delalet eder.

Rüyada Ev Almak İstemek

Rüyada ev almak istemek rüyayı gören kişinin dürüst kişiliği sebebi ile çevresince sevildiğine ve kendi gibi olan insanlar ile tanışarak oldukça başarılı işlere imza atacağına ve mutlu bir dönem geçireceğine yorumlanır.

Rüyada Ahşap Ev Almak

Rüyada ahşap ev aldığını görmek ise aileye işaret eder. Rüya sahibinin birbirine bağlı, son derece sıcak ilişkilerin olduğu mutlu bir ailesinin olduğuna delalet eder.

Rüyada Bahçeli Ev Almak

Rüyada bahçeli ev almak, rüyayı gören kişinin umduğundan çok daha fazla bir gelir elde edeceğine delalet eder. Rüyada bahçeli ev gecekondu tipinde ise küçük işler ile başlayıp büyümeye delalet edip, bahçeli bir yalı aldığını görmek ise iş hayatında oldukça büyümeye delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın