Rüyada Et Doğramak

Rüyada et kestiğini gören kişinin rızkının kesileceğine ve büyük hatalar yaparak geleceğini tehlikeye atacağına inanılır. Sağlığının bozulacağına ve trafik kazası gibi kazaların başına geleceğine inanılan rüya sahibi kişinin hayatının tehlikede olduğu işaret edilir. Rüyada et doğramak kişinin malının ve kısmetinin azalacağına da alamet edilir.

Rüyada Et Görmek

Et görülmesi genel olarak iyiye yorulmaz. Rüya gören kişinin hastalığa yakalanacağı ve vefat haberi alacağına inanılır. Yaş eti rüyada görmek ise kişinin çevresinde yer alan insanlar tarafından dedikodusunun yapıldığı söylenir. Rüyada ip ince kesilmiş ve doğranmış olan etleri görmek ise ölmüş kişinin arkasından uygunsuz konuşmayı işaret eder.
Rüyada deve eti gören kişi ise beklemediği bir düşmanı ile karşılaşacak ve ondan değerli bir mal alacak demektir.

Rüyada Et Yemek

Rüyada ince bir eti yediğini gören kişinin mal varlığında azalma yaşanacak demektir. Pişmiş bir deve etini tükettiğini gören kişinin ise akrabasından kendisine büyük bir miras kalacağı söylenir. Öküz eti yemekse kişinin mahkeme ile işinin olacağına ve devlet ile arasında sıkıntılar yaşanacağına delalet edilir.
Buzağı eti yiyen kişinin ise önemli ve sürpriz bir haber alacağı söylenmektedir. Koyun etini yemek ise kişinin miras konularında sıkıntılar yaşayacağı ve gelecek olan mirastan çok fazla yararlanamayacağı söylenir. Koyun etinin yenilmesi gelecek mirasın hayırlı olmayacağı şeklinde pek çok kişi tarafından yorumlanır.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!