Rüyada Eski Sevgiliye Sarılmak

Hayır ile tabir edilen rüyalardandır. Rüyada eski sevgiliye sarılmak rüya sahibinin heyecan duyacağı yeni gelişmeleri müjdeler. Huzurlu bir döneme delalettir. Diğer tabircilere göreyse istediği sevgiye, yaşadığı ilişkide rastlayamayacağını alamet eder.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılıp Uyumak

Dikkat edilmesi gereken bir rüyadır. Rüyasında eski sevgilisine sarılıp uyuduğunu gören kimsenin psikolojisinde çalkalanmalar olabileceği, böyle bir dönemin oldukça zor geçeceği rivayet edilir. Rüya sahibinin kendisini duygusal anlamda güçlü hissedebilmek adına ibadete ağırlık vermesi ve hobilerine vakit ayırması onun için faydalı olacaktır.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılıp Ağlamak

Tersine yorulan rüyalardandır. İç huzuru müjdeleyen bir rüyadır. Hastalıklara şifayı, önemli adımlarda mantıklı olmayı, günaha kalkışmamayı rivayet eder. Bunun yanı sıra hayatı adına önem taşıyan kararlarda mantıklı olması onun, hedefleri doğrultusunu ilerlemesine yardımcı olur.

Rüyada Sevgiliye Sarılmak

Bazen alttan almak gerektiği konusunda uyarıcı bir rüyadır. Rüya sahibinin ilişkisinde yaşanan gerginliklerde çoğu zaman dik başlı olduğu, sinirlerin yatışması için fırsat vermediği rivayet edilir. Bu inatçılığın bedelini hem rüya sahibi hem de sevdiği kimsenin üzülerek ve birbirlerini yıpratarak ödeyecekleri işaret edilir.

Rüyada Birine Sarılmak

Rüyada sarılmak, değer verilen ancak sorunların yaşandığı bir kimseyi tabir eder. Rüya sahibinin sarıldığı kimse ile yaşayacağı problemlerin onu üzeceği ve bu psikolojinin etkisiyle çalıştığı yerden ayrılacağı rivayet edilir.

Rüyada Sevgiliye Sarılıp Ağlamak

Rüya sahibinin sevdiği kimse ile ayrılacağı ancak kısa süren bu sürecin tekrar barışmayla son bulacağı rivayet edilir. Bu küslüğün sebebinin bir münakaşa olacağı tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın