Rüyada Eski Sevgili İle Konuşmak

Rüyada eski sevgili ile konuşmak farklı biçimlerde yorumlanan bir rüyadır. Çok katmanlı anlamları olan bir rüyadır. Kişi eğer evli ise bu rüyayı gördükten sonra eşi ile birbirinden uzaklaşır ve araya soğukluk girer. Ama şayet bekar birisi ise eski sevgilisi ile yeniden ilişkisinin başlayacağına ve ilişkilerine ikinci bir şans vereceklerine işaret eder. Genel anlamda bakıldığında ise bu rüyayı gören olabildiğine bol melankoli yaşar, unutmaya çalıştığı bir olayı yeniden anımsamak durumunda kalır.Bu kişi geçmişe özlem duyan bir kişidir ve hiçbir şey aslında düşündüğü gibi gitmemektedir.

Rüyada Eski Sevgili İle Öpüşmek

Rüyada eski sevgili ile öpüşmek İslami açıdan son derece olumsuz olarak nitelendirilen bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi İslami açıdan büyük bir günah işler örneğin zina yapabilir ya da evli iken yasak bir ilişkiye girer.  Yaptığı şey her ne ise bundan dolayı büyük bir sıkıntı duyar ve kişi vicdan azabı çeker. Bir rüya tabircisinin rivayetine göre ise eğer bu rüyayı gören kişi bekar ise o zaman küs olduğu bir kişi ile barışacağına ve/veya eski sevgilisi ile tekrar bir araya geleceği biçimde yorumlanır ama her halükarda evliler için olumlu anlam ifade etmeyen bir rüyadır.

Rüyada Eski Sevgili İle Görüşmek

Kişi eğer rüyasında eski sevgilisi ile görüştüğünü görür ise hayatından mutlu olmadığına, eski sevgilisi ile tekrar karşılaşıp bir araya geleceğine yorumlanır. Bunun yanında bur rüyayı gören kişi can sıkıcı bazı durumlar ile de karşılaşabilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

gul deniz

rüyamda eski erkek arkadaşımın evime geldiğini gördüğüm kapı çalıyor açıyorum karşımda o , elinde ayrıldığımızda geri verdiğim tek taş yüzük ama yüzün içinden misina geçiyor şu oltaların ipleri. içeri salona giriyoruz birlikte benim üstümde gündelik ev kıyafetleri saçım tepeden bağlı. kendini anlatmak, özür dilemek için konuşuyor benim yüzümde zaman zaman anlatılanlara inanmıyormuş gibi bir ifade var sonra odaya annem ve anneannem giriyor hiç konuşmuyorlar onunla yüz vermiyorlar. ben de konuşmak istiyorum ona anlatacaklarım var ama içimden konuşursam annem duyar konuşmalarımı annem duymamalı diyorum konuşurken ağlamaktan annemin de buna üzülmesinden korkuyorum. sonra birlikte mutfağa geçiyoruz güya o gelmeden önce tavuk parçalarının üstüne sos sürerek fırına vermişim ona bakıyorum pişmiş mi diye, masada birde haşlanmış yumurtalar var eski erkek arkadaşımla onları soyuyoruz ben sarısıyla beyazını ayırıyorum.