Rüyada Eski Patronunu Görmek

Rüyada eski patronunu görmek, rüyayı gören kişinin geçmişte yaşadığı bir durumun ya da bir olayın tekrar gün yüzüne çıkarak onun sıkıntıya düşmesine sebep olacağına delalet eder. Rüya sahibinin eskiden gerçekleşen bir olayın ya da günahın bedelini şimdi ödemek durumunda kalacağına dair yorumlanıp rüyayı gören kişi için uyarı niteliği taşıyan bir rüya olarak tabir edilir. Bazı âlimlere göre rüya da eski patronunu görmek rüyayı gören kişinin çevresince sevilmeyen bir kimse olacağına ve kendisi hakkında kötü sözler işiteceğine yorumlanır.

Rüyada Eski Patronu ile Konuştuğunu Görmek

Rüyada eski patronu ile konuştuğunu görmek, rüyayı gören kişinin yaşadığı sıkıntılı durum için çaresiz kalacağına, yüksek mevkide bulunan bir kimseden destek almak isteyeceğine ve bu desteğinde geleceğine delalet eder. Rüyada eski patron ile konuştuğunu görmek bazı âlimlere göre manevi açıdan yaşanan boşluğa ve manevi açıdan arzulanacak olan desteğe delalet eder.

Rüyada Eski Patronu ile Karşılaştığını Görmek

Rüyada eski patronu ile karşılaştığını gören kişi yakın zamanda sıkıntı yaratacak olan bir haber alacak şeklinde yorumlanıyor. Rüyayı gören kişi evli ise aile hayatında bazı tartışmalar sebebi ile huzursuzlukların çıkacağına ve stresli ve sıkıntılı bir döneme girileceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi bekar ise iş hayatında bazı sıkıntılı durumlar ile karşılaşabileceğine ve bir süre huzurunun da kaçacağına tabir olunur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Berrak

Rüyamda eski patronumun beni ise tekrar aldığını gördüm is yerini gördüm ve ben gerçek hayatta şu anda çalışmiyorum işten çıkarıldım bu işten çıkaran patronu gördüm yani şimdiden teşekkür ederim. Mailime cevabı yollarsaniz sevinirim.