Rüyada Eski Eşini Görmek

Rüyada eski eşini görmek, rüyayı gören kişinin hayatında bazı başarıları elde etmesine ve mutluluğu bulmasını engellen bir kişinin bulunduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin inatçı bir kişiliği olduğuna ve bu inatçı kişiliği sebebi ile de bazı aksiliklerin hayatında var olacağına bu inatçı tutumu terk etmesi gerektiğine yorumlanıyor.

Rüyada Eski Eş ile Konuştuğunu Görmek

Rüyada eski eş ile konuştuğunu görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda büyük bir yalana ortak olacağına ya da büyük bir yalan söylemek zorunda kalacağına delalet eder. Rüya sahibi evli ise telafisi olmayan bir hat yapmaya ve eşi ile arasına bazı olayların gireceğine delalet eder.

Rüyada Eski Eş ile Barıştığını Görmek

Rüyada eski eş ile barıştığını görmek, rüyayı gören kişinin canını sıkan ve üstünde yük haline gelen bir sıkıntısını giderir ve bunun çözümünü bulur şeklinde yorumlanıyor. Manevi anlamda oldukça huzur bulacağına, günlü hayatının düzene gireceğine, küs olduğu kişi ile barışacağına, kırgınlıkların çözümleneceğine ve giderileceğine delalet eder.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada eski sevgiliyi görmek, rüyayı gören kişinin geçmişindeki hatalarından ders aldığına ve bu hatalardan dolayı da pişmanlık duyduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin pişmanlığı ile iç hesaplaşmalar yaşadığına yorumlanıyor.

Rüyada Eski Sevgili ile Barıştığını Görmek

Rüyada eski sevgili ile barıştığını görmek, rüyayı gören kişinin yeni aşk hayatına başlamadan önce eski sevgilisi ile olan problemleri tamamen çözmesi gerektiğine delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Selma

Evimde yemek yapıyorum. Eski eşimin amcasının gelini de yanımda bana diyor ki arkanda eski eşin var. Sesini duyuyorum fakat dönüp bakmıyorum. Göz ucuyla baktığımda ise ekmek yiyerek tam ensemde durduğunu fark ediyorum. Öncesinde ise eski eşimin yeğenlerinin olduğu eve gidiyorum. Onlara borcum varmış ve ödemek için oradayım. Kapıyı tıklıyorum ve kapı açılıyor. Soluk, renksiz bir ışıkta oldukça kalabalık bir topluluk olduğunu görüyorum. Yeğenleri dışarıya çağırıyorum ve kağıt para olarak ödüyorum. Daha sonra hemen herkes dışarı çıkıyor ve bana gülümseyerek sarılıyor. İçeride kalanlardan birisi bana eski eşin içeride haberin olsun diyor ve ben oradan ayrılıyorum. Yorumlar mısınız?