Rüyada Eşini Görmek

Rüyada eşin görülmesi genel anlamda bir sıkıntıya işaret eder. Bu rüyayı gören kişi ne yaparsa yapsın içerisinden çıkamayacağı bazı kötü durumlar yaşamaya başlayabilir. Rüyada eşini görmek sıkıntının bir süre daha devam edeceğine delalet eder. Kişi eğer rüyasında eşini görüyor ise bazı başarısızlıklar ve engeller ile karşılaşacak demektir.

Rüyada Eşini Başkasıyla Görmek

Rüyada eşini başkasıyla görmek genellikle şans olarak nitelendirilir. Rüyayı gören kişinin dualarının kabul edileceği ve karşısına hayırlı bir kapının açılacağı şeklinde yorumlar mevcuttur.

Rüyada Eşini Öpmek

Rüyada eşin öpülmesi aynı şekilde tabir edilir. Rüya sahibi eşini öperken kendisini gördüğü zaman gerçek hayatında eşi ile son derece mutlu günler geçirecek demektir. Huzurlu bir hayatın daim olacağını müjdeleyen bu rüya kişinin eşinden yana hiçbir sıkıntı yaşamayacağının göstergesidir.

Rüyada Eşini Hamile Görmek

Rüyada eşin hamile olarak görülmesi rüya gören kişinin büyük ve hayırlı gelişmeler yaşayacağı şeklinde yorumlanır. O kişinin meslek hayatında büyük başarılara sahip olacağı ve makam atlayacağı da rüyanın diğer yorumları arasında yer almaktadır. Rüya sahibinin yüksek beklentiler içerisinde olduğu işler tam onun istediği şekilde sonuçlanacak demektir.

Rüyada Eşini Dövmek

Rüyada eşini dövmek çok fazla hayırlara yorulmaz. Rüyayı gören kişinin gelir elde edebilmek için hayır getirmeyecek olan işler ile ilgilendiği söylenir. Rüya sahibi kişinin mutlu olabilmek için başkalarını mutsuz edeceği düşünülmektedir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!