Rüyada Engelli Görmek

Rüyada engelli görmek, rüya sahibinin hem aile yaşantısında hem de iş hayatında çok fazla olumsuzluklarla karşı karşıya kaldığı anlamına gelir. Bu stresli durumlarla baş edebilmesini iyi bilmesi, sonunda başarıya ulaşması fakat bu arada kendi sağlığından olacağı şeklinde yorumlanabilir. Rüya sahibinin çevresinde kendisini çekemeyen çok fazla insan olduğuna ve bu insanların kişinin işini bozmak için ellerinden geleni yapacağına delalet eder.

Engelli Biriyle Evlenmek

Bir kişi rüyasında engelli biriyle evlendiğini görüyorsa, o kişiyi sıkıntılı ve stresli günler bekliyor demektir. Öyle ki, elde ettiği bir başarıdan dolayı bile hiç ummadığı ters ve zorlu durumlarla karşı karşıya kalacaktır. Kişi ne kadar uzak durmaya çalışsa da, günü geldiğinde bu sorunlarla yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Engelli Birini Yürümesi

Bir kimseni rüyasında engelli birinin yürüdüğünü görmesi, o kişinin özellikle iş hayatı başta olmak üzere yaşadığı sıkıntıları son bulacağı refaha ereceği anlamına gelir. Kötü durumların ve stresli zamanların geride kalacağı yerine güzel ve mutlu dönemlerin başlayacağına delalettir.

Engelli Olmak

Kişinin rüyasında engelli olduğunu görmesi, o kişinin şuana kadar devam eden düzeninin bozulacağı ve yerine sıkıntılı günlerin başlayacağı anlamına gelir. Aile hayatında da tartışmaları artacağı ve huzursuz bir ortamda yaşamak zorunda kalacağına işaret eden rüya da kişi ne kadar kaçmak istese de, büyük sorunlar onun peşini bırakmayacaktır. Ayrıca var olan borçlarının da artacağı ve çıkmaza gireceğine delalet eder.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (2)

Seda salbaş

Rüyamda engelli birinin bana aşık olması hiç yanımdan ayrılmıyordu bende onu kırmak üzmek istemiyodum bütün bir rüya boyunca ondan kaçtım oda heryerde buldu beni

gamze ün

ruyada kendimi yurume engelli olarak goruyorum fakat sonra yine duzeliyor anlami ne olabilir