Rüyada Endişelenmek

Rüyada endişenlediğini gören kişi, yaşamının geri kalanı ile ilgili çeşitli korkularının olduğuna bu korkularının hayatında önemli etkiler oluşturacağına yorumlanır. Rüya sahibi aynı zamanda yaşandığı bu korku nedeniyle işine adapte olamayacağı gibi, iş yaşamında da başarısızlıklarla karşılaşması mümkündür. Olumsuz olaylarla karşılaşmak zorunda kalacağı iddia edilen kişinin, moralinin bozulacağı ve keyfinin kaçacağına işarettir.

 Rüyada Endişeli Olmak

Rüyada endişeli olduğunu görmek rüyada endişenlenmek ile aynıdır. Ayrıca kişinin bazı alışkanlıklardan uzak kalması,  zararlı olabilecek alışkanlıklara yeniden karışma ihtimalini ortaya çıkarır. Kişinin yaşam enerjisi de oldukça düşük olacağına yorumlanır.

Rüyada Korkmak

Rüyada koktuğunu gören kişi,yaşam dönemi içerisinde hayırlı ve toplum tarafından takdir toplayan işler yapacağına, aynı zamanda bu hayırlı işleri yaparken müjdeli haber alacağına işaret edilir. Aldığı haber sevinçle karşılayacak bu kişinin adeta dünya üzerinden kalkmış olup, hayat dolu kişi olma yolunda davranış sergileneceği ifade edilir.

Rüyada Korkup Ağlamak

Rüyasında korkup ağladığını gören kişi, her şekilde zor günleri geride bırakacak, bitmesini istediği tüm kötü günlerden kurtulacaktır. Mutluluğa yeniden yelken açmasını sağlayacak rüya sahibi, zorda kalan insanların imdadına yetişecektir.

Rüyada Korkmak Endişelenmek

Rüyada korkan ve endişelen kişi, iş ve özel yaşamında kabul olmasını istediği dualarının ve dileklerinin kabul olacağına böylelikle iş yaşamında oldukça başarılı olacağını, rızkının artacağına, huzurunun, sağlığının ve mutluluğunun da hayatında yer olacağına işaret edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Şerife çoban

Başkasının işaret parmağının koptuğunu ve kan altını gördüm ama parmağın koptunu tam olarak görmedim parmağı kopan kişi tekerin altına getiriyordu hareket halindeki bir arabanın tekerinin altındaydı bende uzaktan sakın yapma dıyorum hayatını mahf etcek diyorum koydu elini ve teker geçti üstünden arabanın camına tıklattı diğer elini arabayı sürende yengemin erkek kardeşiydi oda arabayı geri döndürüp kopan parmağı bulcakdı birden dışarda oldu weocuğun eli kandı parmağı kolanın yengemin erkek kardeşi de üzülme sıkma canını her şey düzelcek diyordu bende kendi kendime düşünüyorum diyorumki çocuk kızın onu parmağı olmadan kabul etmiceni sanıyo ama kız onu çok sewıyo kabul eder diyorum