Rüyada Elyaf Görmek

Rüyada elyaf görmek kişinin hayatında karşılaşacağı büyük sorunları ve sıkıntıları simgeler. Rüya sahibinin çalışma hayatında hiçbir şeyin yolunda gitmeyeceğine, attığı adımların yanlış olacağına, karşısına çıkan fırsatları uygun şekilde değerlendiremeyeceğine, aile bireyleri ile yaşanacak ufak tartışmalar, kırgınlıklara, haneye gelecek huzursuzluğa, zor ve sıkıntılı günlere, çevresindeki birinden göreceği ihanete delalet eder.

Rüyada Elyaf Yastık Görmek

Rüyada elyaf yastık görmek kişinin içinden çıkılmaz bir döneme gireceğine işaret eder.  Rüya sahibinin istemediği her durumun ortaya çıkacağı, başarısızlıkların boy göstereceği ancak onu çok seven ve arasında duygusal bir bağ bulunan biri ile tüm bunların üstesinden geleceğine, her olumsuz durumu aşacağına delalet eder.

Rüyada Elyaf Yorgan Görmek

Rüyada elyaf yorgan görmek kişinin çevresinde olan, yakın ilişkiler kurduğu birinden gördüğü ihanet karşısında çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, büyük sorunlar yaşayacağına, bu durumlar sebebi ile kendine gelmesinin zaman alacağına ve sağlığının bozulacağına tabir edilir.

Rüyada Beyaz Elyaf Görmek

Rüyada beyaz elyaf görmek kişinin iş hayatında kazanacağı başarılara, kariyerinde zirve yapacağına işaret eder. Bazılarına göre bu rüya, rüya sahibinin aile bireyleri ile arasına yaşanacak tatsızlıklara, ufak tartışmalara ve bir takım huzursuzluklara tabir edilir. Ancak bu durumun çok uzun süremeyeceğine, kısa zaman içinde sonlanacağına ve yeterince sabreden rüya sahibinin mutlu sona kavuşacağına, her türlü olumsuz durumun hayatından uzaklaşacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın