Rüyada Elma Almak

Rüyada elma almak tüm İslami ve modern rüya tabircilerinin hemfikri olduğu üzere hayra ve varlığa işaret eder. Elma sağlığın, barışın, bereketin ve aşkın sembolüdür. Rüyada görülen elma, çok geniş bir anlam yelpazesine sahip olduğu için; rengi, adedi, nasıl alındığı gibi detayların anlamları ile birlikte değerlendirilmeli ve bütünsel yorumlanmalıdır.

Rüyada elma almak; sağlıkta müjdeye, iyi ve sağlam dostluklara, güzel çocuklara, artan bir kazanca, kusursuz bir gönül bağına tabir edilir. Bir insan rüyasında birinden elma alır veya birisine elma verir ise istekleri, umutları gerçek olur. Rüyada elma almak veya rüyada elma görmek, her nasıl olursa olsun, iyi gelişmelere habercidir.

Rüyada elma almak; ticari hayatta iyi bir yatırım aracına sahip olmak ile eşdeğerdir. Rüya gören kişiye yeni ve kârlı bir iş fırsatı, tasarruflarını değerlendirebileceği verimli alanlar, yeni bir iş kurma olanağı anlamına gelir. Rüyasında elma toplayan, hayırlı meta ve gelir elde eder. Rüyada sayılı elma ise sayısı belli olan bir paraya tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Elma Almak

Rüyada kırmızı renkli tatlı bir elma aldığını gören kişi kadın ise güzel bir çocuk doğurur, bekâr ise güzel yüzlü bir insan ile çok mutlu bir evlilik yapar ya da çok candan, iyi niyetli dostlar edinir. Rüyada görülen kırmızı olgun tatlı elma her türlü güzel gelişmelere işaret sayılır.

Rüyada Kurtlu Elma Almak

Rüyasında aldığı elmaların kurtlu olduğunu gören kişi bir hilebazlık ile karşılaşacak ve bir miktar gelir kaybına ya da ziyana uğrayacaktır. Kurtlu olduğunu bilmeden elmalardan yediğini görmek ise etrafınızda gizli düşmanlarınız olduğuna yorumlanır.

Rüyada Ekşi Elma Almak

Rüyada ekşi meyvelerin her biri üzüntü ve sıkıntıya yorulur. Rüyada ekşi elma almak ve aldığı ekşi elmalardan yemek de ağız tadınızı kaçıracak bazı olaylar ile karşılaşacağınız anlamına gelir. Olgunlaşmamış ham elmalar, haram olan mala yorulur. Ayrıca rüyada mevsiminde olmadan elma yediğini görmek; bir maddi kayıp yaşayacağınıza rivayettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!